Hedvábné a lesklé vlasy jako zlato: Má kadeřnice prozradila fígl s kávou, který strčí do kapsy i drahé masky z obchodu

Toužíte po krásných dlouhých vlase s úžasným leskem jako ze žurnálu? Chcete zapadnout a oslnit své okolí dokonale tmavou barvou svých vlasů, ale nic nenasvědčuje tomu, že by se tak u vás mohlo dít? Neházejte flintu, neboť v dnešní době je všechno možné, a dokonce k tomu nebudete potřebovat ani moc peněz. Dokonce nebudete muset absolvovat ani cestu ke kadeřnici do vzdáleného vlasového studia. Existují jednoduché metody, které vám pomohou vytvořit báječně silné vlasy s úžasným leskem, takže oslníte naprosto každého. A jednou z možností je právě použití kávy.

Oslňte okolí

Pijete rádi kávu a každý den je vaší součástí? Utrácíte velké množství peněz za úpravu vlasů? Spojte tyto dvě činnosti v jednu, a užijete si nejen dokonalý požitek z kávy, ale také její báječné schopnosti, jejichž výsledkem budou nádherně hedvábné vlasy, které se budou lesknout jak nikdy. S největší pravděpodobností vám tato vlasy budou závidět úplně všichni kolem.

Káva a med

Nejde o žádnou tajemnou nebo záhadnou metodu, který by měla být světu skryta. Někteří kadeřníci a kadeřnice ve světě ji používají už mnoho let a přináší jim skvělé výsledky. Snadno si to můžete vyzkoušet přímo sami doma, protože je to jednoduché, rychlé a úžasné. Budete k tomu potřebovat: 2 lžíce kávy, 2 lžíce medu, 6 plnotučného mléka, 3 lžíce jablečného octa a 3 lžíce vašeho oblíbeného kondicionéru.

Čtěte také: Nemůžete spát? Vyzkoušejte tento přírodní lék namísto pilulek! Co nevidět, budete spát jako miminko!

Snadný postup

Pro dokonalý výsledek je pak vhodné postupovat následujícím způsobem. V misce si smíchejte kávu s medem. Do směsi přidejte mléko a opět dokonale promíchejte. Stejně tak přidejte ocet a promíchejte podle obrázku. Do další misky si dejte kondicionér a postupně k němu přidávejte kávovou směs a promíchávejte. Pomocí štětce naneste rovnoměrně na vlasy, aby byl potřen každý pramen. Nechte působit několik hodin, a poté opláchněte vodou. Na závěr můžete použít váš oblíbený kondicionér.