Herečka Eva podzimková porodila druhé miminko! A je to opět holčička. Dali ji nevšední jméno!

Herečka Eva Podzimková přivedla na svět své druhé dítě – opět holčičku. Tato zpráva nadchla fanoušky a následovníky hvězdy, kteří sledují její osobní život s velkým zájmem. Podzimková, která se proslavila řadou filmových a televizních rolí, se poprvé stala maminkou v květnu 2021 a nyní se její rodina rozrostla o další princeznu.

View this post on Instagram

A post shared by Petr Kozlík Jr. (@petrkozlik_portraits)

Druhé dítě

Manžel Evy Podzimkové, scénárista Matěj Podzimek, s hrdostí oznámil na sociálních sítích příchod nové členky jejich rodiny. „Kolem Evy už obíhá druhá planeta. Jmenuje se Berta! Jsme šťastní a děkujeme. Eva, Lotka, Berta, Matěj,“ uvedl. Podzimková se tak podruhé stala maminkou, když na svět přivedla dcerku, které dali jméno Berta.

Čtěte také: Odvrácená tvář úspěchu nové Miss World Krystyny Pyszkové! Čelí nenávisti a rasistickým útokům!

Rodinné plány Evy Podzimkové

Podzimková v rozhovoru pro web super.cz naznačila, že se svým manželem plánovali mít dvě děti. „Oba máme sestru, takže pro nás bylo naprosto přirozené uvažovat o konečném počtu členů rodiny čtyři. A vlastně se to už děje a ten sourozenec brzo přijde,“ řekla tehdy těhotná herečka. Své slovo dodržela a dnes je již dvojnásobnou maminkou.

Kariéra

Eva Podzimková se ve filmech a televizi objevuje od začátku minulé dekády. Proslavila se například rolí princezny ve vánoční pohádce Princezna a půl království nebo nominací na Českého lva za nejlepší herečku ve vedlejší roli ve filmu Fair Play. Nyní se může plně věnovat roli matky, která pro ni zjevně představuje další důležitou životní etapu.

Gratulace

Zpráva o narození druhého děťátka herečky Evy Podzimkové jistě potěšila mnoho jejích fanoušků a příznivců. Dvojnásobné mateřství je pro ni velkým životním milníkem a zaslouží si obdiv a gratulace. Podzimková se tak může naplno věnovat roli matky a užívat si radostné chvíle se svou rostoucí rodinou.

Návrat k herectví

I když se momentálně Podzimková soustředí především na mateřství, lze očekávat, že se v budoucnu opět vrátí ke své herecké kariéře. Fanoušci se mohou těšit, že se brzy objeví v nových filmových či televizních projektech a budou moci obdivovat její herecké umění. Zatím si ale herečka užívá čas strávený s rodinou a těší se na další rodinné radosti.