David Hampl
19 listopadu, 2019

Toužíte po krásné pleti jako mají nádherné hindské ženy? Chtěli byste v této oblasti dosáhnout dokonalosti, ale nevíte, jak na to? Představujeme báječný způsob, který právě hindské ženy používají k tomu, aby jejich pleť patřila k nejkrásnějším na světě. Pojďte se na něj podívat a dozvědět se tak něco nového.

Tajemství hindských žen

Krásná žena je dobře udržovaná žena, a to nejen z hlediska krásy, ale také zdraví. Spousta z nás na to ovšem zapomíná a při každodenních činnostech ztrácí snahu o sebe samotnou pečovat. Dnešní doba je velmi hektická a příliš konzumní, kvůli čemuž se my ženy snadno dostáváme do stresujících situací, které negativně ovlivňují nejen naši krásu, ale především také zdraví. A zdraví je v tomto případě přednější.

Následování příkladu hindských žen je tedy velmi vhodným způsobem, jak o sebe a své zdraví pečovat. Hindské ženy vypadají na svůj věk vždy velmi krásně a hlavně zdravě. Pokud si myslíte, že za tím stojí nějaké kouzlo, pak máte v jistém smyslu pravdu. Tajemství je ovšem jednodušší, než si myslíte.

Předpokladem krásy je zdravá pleť

Aby žena působila krásně a zdravě, musí mít v pořádku především kůži. Ta je hlavním předpokladem krásné ženy. Hindské ženy proto používají recept na přírodní lék, který je pomáhá udržovat svěží, aniž by musely používat drahé doplňky výživy. Tento domácí lék zabraňuje vzniku akné a hloubkově hydratuje pokožku. Rozjasňuje tak zbarvení pleti a dodává jí tak přirozený lesk.

Pokud si chcete tento elixír vyrobit doma, budete k tomu potřebovat rostlinku nazvanou svatá bazalka. Jde o rostlinku, která má své kořeny už ve starověku. Pro hinduisty měla silný náboženský a symbolický význam. Léčí ekzémy, akné a pupínky. Má antibakteriální vlastnosti, hloubkově čistí pokožku, zvlhčuje ji a zvyšuje její kvalitu.

10minutová masáž

Připravíte si ji následujícím způsobem. Sežeňte si hrst listů bazalky. Vložte je do sklenice a zalijte je ½ šálkem horské vody. Důkladně to promíchejte a přidejte k tomu 1 lžíci aloe vera gelu. Vznikne vám směs, kterou stačí krouživými pohyby vmasírovat do pokožky po dobu 10 minut. Pak stačí pokožku opláchnout vlažnou vodou a máte hotovo. Samozřejmostí je určitá pravidelnost, bez té se výsledky nedostaví.

Sdílejte článek