Hitem letošního léta jsou pestrobarevné kalhoty! Těchto 15 tipů Vás určitě zaujme. Už jste si vybrali svou barvu?

Nejvhodnější období na nošení barevného oblečení je právě jaro a léto. Barvami hýří příroda, která od věků udávala lidem tón. Vyzbrojte se do letních dnů i Vy a pořiďte si do Vašeho šatníku pár barevných kousků. Černou na chvíli schovejte do skříně, léto a slunce si třeba užít v plné parádě.

Vzory, barvy, lehké materiály. Nejnovější hity na toto léto udávají módní domy už nějaký ten měsíc. S předstihem samozřejmě aby všechny dámy stihli vybrat to, co se jim líbí. Vybrali jste si už i Vy? Pokud ne, pokochejte se těmito letními módními inspiracemi a začněte vybírat to, co se Vám líbí a přistane Vám.

TOP 15

Sytě růžové kalhoty nádherně ladí s jednoduchým černým topem. Tato modelka ukazuje, že v jednoduchosti je krása.

Čtěte také: „Už to nemůžu dál tajit“: Princ Harry promluvil o odchodu sebe a Meghan. Ve svém rozhodnutí nejsou sami

[hana-code-insert name=’google‘ /]Nádherná a pozitivní žlutá perfektně kontrastuje s jemnou holubově šedou. Co řeknete na takovou nevtíravou kombinaci barev?

Pudrové a pastelové barvy budou v módě jistě ještě dlouho, budoucnost jim předpověděli módní návrháři už pár let dozadu. Tato kombinace je toho jen důkazem.

Pro odvážnější typy je tu i kanárkově oranžová, podobně jako výše, doplněná o nenápadný jednobarevný top, který syté barvě dává vyniknout.

[hana-code-insert name=’Dole‘ /]Modrá je toto léto rovněž in. Působí pozitivně a správný odstín Vám dokáže přidat pár bronzových odstínů navíc. I světlovláska.

 Nádherné pastelové kombinace vyniknou na všech typech žen. Od světlých, přes tmavé, až po štíhlé, i ty plnoštíhlejší.

Mexická fialová může na někoho působit příliš ostře, ale když se zkombinuje s jemným vrškem, je dokonalá.

I růžová zažívá toto léto svůj boom. Netradiční kombinace syté růžové a syté oranžové by mohla někoho zmást, ale třeba si uvědomit, že dnes se už fantazii meze opravdu nekladou.

Vzorované věci nemusíte ze skříně vyhazovat. Stačí je vhodně zkombinovat s jednobarevným kouskem a nádherný model je na světě.

Mentolová barva byla na stupínku slávy mezi barvami loni, ale i letos si ji můžete oblékat bez výčitek. Nahradili ji sice pudrové barvy, ale pastel zůstal.

Jednoduchý outfit ozvláštněn botami se zvířecím motivem. Perfektní!

[hana-code-insert name=’google‘ /]Takto francouzský a „chic“ může vypadat každá z Vás. Stačí si jen najít ten správný kousek a klidně může vypadat i jako pyžamo. Volné věci jsou tuto sezónu přímo žádané!

Sportovní elegance nebo nedbalý look. Takovou kombinaci si můžete dopřát kamkoli a vždy zazáříte.

Barevná džínovina je in, proto si nezapomeňte pořídit jedny veselé barevné rifle. Zatímco je ještě mají!

Na závěr nabízíme i alternativu pro ty dámy, které barvy opravdu nemusí. Nebojte se zkombinovat oblíbené nevýrazné odstíny se zemitými. Uvidíte, že to bude lepší, než věčná černá.