Domů TIPY A TRIKY Hledáte svého vysněného partnera? Zde jsou typy můžů, kterým byste se měli...

Hledáte svého vysněného partnera? Zde jsou typy můžů, kterým byste se měli obloukem vyhnout!

Všude po světě můžeme každý den vidět, jak si ženy vybírají nesprávné muže. To zpravidla vyplývá z jejich fyzického vzhledu, který je vskutku přitažlivý, a tudíž předčí, či dokonce skryje rutinní návyky muže, které na Vás mohou mít posléze negativní dopad.

To přináší hned několik problémů, které se však projevují až v následujících měsících, či dokonce letech. Váš život tak teče jako vede a než si uvědomíte, že jste v pasti, uplyne několik drahocenných let.

Abychom se vyhnuli takovým problémům, které by mohly vést k chybnému vztahu, je nutné být si vědoma těchto 12ti typů mužů, kterým by se ženy, jež si plánují najít partnera na celý život, měly obloukem vyhnout.

1) Brání se skutečnému závazku

To je přesně ten druh mužů, který je fyzicky přitažlivý, ale postrádá skutečný závazek ve vztahu. Ženy by se neměly nechat ošálit jeho roztomilou osobností, protože se mohou snadno dostat do pasti.

2) Zapáchající muž…

Tito muži mají nepříjemný zápach, který Vás může dráždit. Vyhýbejte se takovým mužům, neboť je obtížné to potom zvládnout.

3) Sobecký muž

Opravdový vztah by měl zahrnovat oba partnery, kteří k sobě chovají nesobeckou lásku. Pokud je jeden z nich sobecký, tak tento vztah nikdy nemůže mít dlouhé trvání! Takže se obloukem vyhýbejte sobeckým mužům a lidem obecně.

Kam dál?

Zde je seznam škodlivých věcí, které možná děláte svému mazlíčkovi, aniž byste si to uvědomovali!

10 pozitivních důsledků, které má na Vaše tělo chůze, pokud si dopřáváte procházky každý den!

Co se stane Vašemu tělu, když začnete jíst ovesné vločky každý den?!

Kosmetické tipy, které Vám pomohou osvěžit Váš vzhled a být dobře upravené během chviličky!

Jen 3 minuty před spánkem: Jednoduché cviky, díky nimž budete mít nohy jako modelka!

Další články