Váš nose může prozradit hodně o vaši osobnosti. Na mě osobně to naprosto sedí!

Je to zvláštní, ale opravdu podle tvaru nosu, struktury a velikosti můžeme zjistit hodně o osobnosti člověka. Zkuste si přečíst tento článek a sami posuďte, zda to sedí, ať už na vás nebo vaše známé.

1. Římský nos

Tento typ nosu může o osbnosti člověka prozradit silnou osobnost. Osoby právě s tímto nosem se mohou pyšnit intenzitou v životě. Hodně podporují ostatní a jdou si za sým cílem. Jsou to silní jedinci s velkým srdcem.

Čtěte také: Možná i Vy máte doma lék na křečové žíly, jen o něm nevíte!

2. Nubiánský nos

Tento nos se vyznačuje větší šířkou a krátkou délkou. Poukazuje na to, že osoby s tímto nosem jsou velice kreativní, vášnivý a s velkým charismem. Na tento typ nosu sedí třeba Barack Obama.

3. Špičatý nahoru

Tímto nosem se pyšní například Victoria Beckham. Lidé jsou pozitivní, optimističní a nadšení do života. Rodina je u nich na prvním místě a mají okolo sebe spoustu přátel. Nos je zakřivený, vzhůru špička.

4. Řecký nos

Tento nic je dlouhý a rovný. Tyto lidi se projevují pracovitostí. Umí skrývat své emoce a jsou emoiciálně dost silní. Michelangelův David je jedním z úkazů tohoto nosu.

5. Malý

Malý nos značí sílu a rychlost v životě. Rychlé reakce mohou být někdy ahresivní. Jednou z představitelů tohoto nosu je Lily Allen

6. Jestřábí

Tento nos je dlouho a s hákem na špičce. Těmto lide je jedno, co si o nich myslí ostatní. Často tvrdě pracují a umí se vzbouřit proti tomu, co se jim nelíbí. Tento nos má například Barbara Streisand.

7. Nebeský nos

Nejedná se o obyčejný nos. Lidé s tímto nosem jsou atraktivní, ale často se snaží dosáhnout duchovní a fyzické zralosti. Přesto ale vypadají dobře.
Carey Mulligan má jeden takový 🙂

8. 90 stupňů

Tento nos je špičatý a rovný a sedí do úhlu 90 stupňů. Lidé s tímto nosem jsou dominantní, atraktivní a myslí dokonale ekonomicky. Tento nos má například představitel Harryho Pottera Daniel Radcliffe.