Hodní lidé stále existují! Žena zachránila chromého psa

Naprosto chromý a zubožený pes dostal druhou šanci. Podívejte se, jak ho žena zázračně uzdravila a vrátila mu zdravý a šťastný život plný radosti.

Neuvěřitelný příběh lidské ochoty a lásky ke zvířatům dokazuje, že lidem ani v dnešní uspěchané době není lhostejný žádný lidský nebo zvířecí život. Naprosto zubožený a chromý pes dostal svou druhou životní šanci díky ženě s obrovským srdcem.

Příběh Cara začal v roce 2018

Celý příběh tohoto psa jménem Car začal 12. října roku 2018. V ten den se Kaylina Turner setkala s charismatickým, avšak velmi zuboženým německým ovčákem. Pes byl uvězněn a nemohl se hýbat. Ve chvíli, kdy Cara Kaylina pustila z uvěznění, se pes vůbec nebránil ani nijak neprotestoval.

Čtěte také: Moderátorská i partnerská dvojice Adela Vincze (Banášová) a Viktor Vincze se stali rodiči! Podívejte se na první fotku!

Když Kaylina převezla chorého psa na veterinární kliniku, ona i veterinář je zhrozili. Podle prvních vyšetření totiž zjistili, že pes má osm měsíců a na místo obvyklých 23 kilogramů váží pouhých 8 kilogramů. Kromě podvýživy pes také trpěl obrovskoou dehydratací.

Dehydratací trpěl zvláště proto, že byl několik dní uvězněn na přímém slunci bez misky v vodou. Další vyšetření také ukázali, že je psí srst napadena hmyzem. Na veterině dávali psa dohromady celý týden, aby mu byl alespoň doplněn dostatek vody v těle a získal potřebnou sílu pro další dny.

Kaylina si německého ovčáka zamilovala

Kaylina byla původně rozhodnutá, že si psa nenechá. Protože ho ale po celý týden chodila navštěvovat, přirostl jí k srdce, pojmenovala ho Caro a rozhodla se, že společně zůstanou i nadále.

Již po týdnu na veterinární klinice Caro nabral celých 450 gramů a nabral hodně síly. Mohl proto vyrazit na svou další životní cestu, s Kaylinou do jejího domu a vytvořit si tak nový a krásnější domov. Po devíti měsících se konečně dostal Caro na svou správnou váhu 23 kilogramů. Je z něj hravý, šťastný a zdravý pes, ze kterého čiší láska a důvěra ke své paničce zachránkyni.

Nezapomínejte na to, že i vy můžete zachránit týraného domácího mazlíčka ve vašem okolí. Buďte obezřetní a v případě pochybností zavolejte organizaci na ochranu zvířat, aby možné týrání vyšetřili. Jen tak můžete zachránit kdejaký nešťastný psí život.