Hodnocení milenců podle znamení zvěrokruhu: Ohnivá bohyně nebo náročný partner, který dává přednost konverzaci před milováním?

Jak je známo, každé znamení zvěrokruhu si sebou nese určité předpoklady. Nelze popřít, že se liší temperamentem. Odlišnosti tak můžete snadno najít i v posteli. Přečtěte si, co hvězdy předpovídají o ženách jako milenkách podle jejich znamení. Kdo zaujal první a poslední příčku? To najdete v následujícím žebříčku, který vám navíc poodhalí klady a zápory jednotlivých znamení.

Poslední místo patří rybám

Pokud jste příliš plachý muž, tato žena si vás pravděpodobně ani nevšimne. Rybě imponuje sebevědomý a úspěšný muž. Od svého partnery vyžaduje, aby ji doslova zbožňoval. Pokud ji chcete získat, zkuste ji překvapit, tím nejspíše zabodujete. Právě kvůli mnoha požadavkům zaujímá ryba poslední místo. Milování pro ni navíc není nejdůležitějším aspektem vztahu. Místo toho se s vámi pustí do dlouhých rozhovorů a debat.

Konzervativní milenky budou panny a váhy

Ani žena narozená ve znamení panny není nejoddanější milenkou. Možná vás mate její jemnost a ženskost, která vás přitahuje. Nenechte se ale zmást. Jako milenka není temperamentní a milování pro ni není možná stejně důležitý jako pro vás. Navíc nebude jednoduché ji získat. Až si vás připustí k tělu a oddá se vám, pak budete spokojení.

Nízké postavení v žebříčku pro svou konzervativnost zaujímají i váhy. Tyto ženy jsou obezřetné a je pro ně obtížné se svému partnerovi otevřít. Pokud jste trpělivý, nemusí to být problém. Žena ve znamení váhy v sobě má mnoho skryté vášně, k její objevení se ale musíte dopracovat postupně.

Co si myslí vám řeknou lev a střelec

Lví žena ráda otevřeně kritizuje a upozorňuje na chyby, a to i v ložnici. Připravte se na to, že vyžaduje opravdu hodně. Ráda převezme iniciativu, ale nemá ráda nezkušené milence. Dokonale ví, jak využít své silné stránky, a to velmi často bezohledně. Pokud se pro ni rozhodnete, musíte být neustále ve střehu. Rozhodně zapomeňte na nudu, tato žena se těší na experimenty a nové erotické zážitky.

Když uslyšíte někoho mluvit nahlas a bez milosti, musí to být žena Střelec. Ta vám bez mrknutí oka řekne, co si myslí. Její energie se projevuje v každé oblasti života a milování není výjimkou. Potřebuje milence, který bude schopný uspokojit ji i sebe. Nezkušený nebo plachý muž ji nejspíš nezaujme.

Magické 7. místo patří býkům

V pořadí na sedmém místě je velmi nestálá osobnost, která nepřijímá žádné kompromisy. Někdy se chcete milovat klidně, dokonce i obezřetně, jindy upadá do šílenství vášně. Její vlastní potěšení je prioritou. Pokud ovšem chce, dokáže dokonale vycítit, co partner chce, a poskytnout mu nadpozemský zážitek. Pokud ji chcete získat, vzhled vám rozhodně nepomůže. Žena v tomto znamení má ráda mimořádné, inteligentní a trochu tajemné muže.

Pokud máte rádi výzvy, zaujme vás žena vodnář nebo štír

Tato žena hledá silné a odhodlané muže. Pokud jste nejistí, ani to nezkoušejte. Rozhodně si ale nevěřte natolik, abyste si pomýšleli na milování hned na první schůzce. Nesázejte ani na spontánnost. Tato žena se uvolní až v ložnici. Budete překvapeni. Žena ve znamení vodnáře ví, jak vás potěšit, mnohdy ale na úkor svých vlastních pocitů.

Podobnou výzvou je i žena ve znamení štíra. Také se zajímá spíše o sebejisté partnery. Rozhodně si nemyslete, že s ní můžete jen tak flirtovat. Musí to sama dovolit. Pokud ji zaujmete natolik, že dojde na postel, budete překvapeni. Tato žena je skvělá v uspokojení svého milence, ale bohužel se občas více zaměřuje na sebe. Předem zapomeňte na nudu, bez rozmanitosti by se nudila k smrti.

Tady a teď? To zkuste s rakem nebo blíženci

Nejlepší milenec pro ženu ve znamení raka je ten, kdo ji potěší a uhodne, co chce. To je někdy ale velmi obtížné. Vyplatí se vám vsadit spontánní milování a spoustu aktivit v posteli. Pokud se jako muž nedokážete do ženy vcítit, pravděpodobně neuspějete.

Sex v parku, autě nebo ve šatně – to je to, co se blíženci líbí nejvíce. I zde se vyplatí vsadit na spontánnost. S touto ženou nebudete vědět, co je nuda. Je skvělou milenkou, protože svého partnera ráda potěší. Ložnice a partner se svými potřebami pro ni bude číslo jedna.

Nejlepšími milenkami jsou kozoroh a beran

Žena ve znamení kozoroha vždy přesně ví, co chce. Pro tuto partnerku v ložnici platí: královna a její království. Jako milenka vás rozhodně překvapí. Rozhodně pro ni neplatí žádné tabu a vyzkouší cokoliv nového. První místo patří oprávněně beranům. Tato žena je silná, sebevědomá a vyžívá sexuální přitažlivosti. Iniciativu ale očekává spíše od svého partnera. Měli byste mít i hodně síly, protože její temperament vám nedovolí spát, když bude nablízku. Nemusíte se bát navrhnout nové sexuální pozice, místa nebo pomůcky, vždy bude pro.