Holčička se narodila se skvrnou na tváři: Všichni jsou šokováni tím, co její rodiče kvůli ní udělali!

Příchod dítěte na svět je radost pro celou rodinu, ale především pro maminku, která jej nosí devět měsíců ve svém bříšku. Tatínek se na dítě jistě také velmi těší a společně s maminkou připravuje všechno pro to, aby dítě po příchodu na svět mělo vše potřebné. Nemohou se dočkat a jsou celí netrpěliví, protože každým dnem má dojít k tomu velkému zázraku, stvoření nového života. Jaké je ale jejich překvapení, když se dítě narodí trochu jinak, než očekávali. Holčička dvou mladých rodičů se narodila s velkou skvrnou na obličeji. Z toho důvodu se její rodiče rozhodli k velmi zvláštnímu činu.

Malé překvapení

Zrození nového života naplní každého tvora úžasným vzrušením. Všichni se těší na malé stvoření a pevně doufají, že po narození bude dítě i maminka v pořádku. Jsou také zvědaví, jak bude nové dítě vypadat a komu bude více podobné. I když očekáváme to nejlepší, život může přinést různá překvapení.  To se stalo také Lacey a Andreowi, kteří čekali už své třetí dítě. Holčička se narodila císařským řezem a celé rodině přinesla malé překvapení.

Skvrna přes půl obličeje

Bylo velmi zvláštní slyšet plakat malou holčičku, a když se na ní sestra v nemocnici podívala, zjistila, že má na levé straně obličeje velkou černou skvrnu. Byla velmi krásná, ale všichni se začali bát, že maminka v těhotenství udělala něco špatně. Holčička byla důkladně vyšetřena a lékaři řekli rodičům, že skvrna není žádným problém. Holčička je tak úplně zdravá. Rodiče se ovšem báli toho, jak bude holčička se skvrnou vycházet a zda ji kvůli skvrně nebudou napadat ostatní děti.

Čtěte také: Ve školce ji nechtěli, ale ona se postavila svému osudu. Měla svůj sen, za kterým se rozhodla jít. Povedlo se jí to! Co v životě dokázala žena, která si v mládí musela prožít kvůli nejenom narážky, ale i ponížení?

Znamení superhrdiny

Rozhodli se tedy udělat jednu zajímavou věc a řekli ostatním dětem, resp. sourozencům holčičky, že skvrna na tváři je symbolem superhrdiny a tato holčička dokáže naprosto cokoliv, na co pomyslí. Všichni s nimi souhlasili a z holčičky se skvrnou na obličeji se stala opravdu nádherná holčička plná radosti, síly a lásky. I přesto museli rodiče skvrnu sledovat, aby se z ní nevyklubala rakovina.