Holčička si stěžovala na pohyb v uchu. Co tam lékař našel?

Děti jsou nepředvídatelné. Dokáží si vymyslet ty nejšílenější věci, ale jako rodiče musíte být neustále ve střehu. Ne vždy se totiž jedná o výmysl. Někdy se děti dostanou do skutečně bláznivých situací, které by vás nikdy nenapadly. Averie DeLoach je malá holčička, které se stalo něco neuvěřitelného. A stačilo k tomu jen obyčejné hraní venku.

Podivný pocit malé holčičky

Jessica po příchodu domů připravila vanu a začala dívku koupat. Všimla si, že je něco špatně s jejím uchem. Dívenka si také stěžovala, že se jí tam něho pohybuje. Potom začala mít ucho oteklé a podrážděné. Jessica situaci nepodcenila a ihned kontaktovala jejich pediatra. Bála se, že si Averie něco strčila do ucha, protože to děti někdy dělají.

Ve zdravotním středisku jim řekli, ať okamžitě přijdou na kontrolu. Bez ohledu na to, co je to za předmět, tak ho musí z ucha okamžitě dostat ven. Jessica si myslela, že půjde o drobnou hračku, kamínek nebo něco podobného. Nikdy by ji nenapadlo, že to ve skutečnosti není vina malé holčičky. V jejím uchu totiž nebyl předmět, ale malá stvoření!

Čtěte také: Eva Holubová vzpomíná na hrůzné zážitky svého otce během druhé světové války.

Šílený objev lékaře

Lékař s Averie chvíli bojoval, protože ji ucho při doteku hodně bolelo. Nakonec mu ale dovolila, aby se tam podíval. A objevil něco naprosto šokujícího a nechutného. Uvnitř ucha malé dívenky byla dvě klíšťata! Jedno velké a jedno malé. Naštěstí klíšťata bylo možné odstranit poměrně jednoduše na místě, takže nemusela jít na žádnou operaci. A naštěstí neměla žádnou nemoc, kterou klíšťata přenáší.

https://sv.stories.newsner.com/

Jessica se rozhodla jejich příběh sdílet na sociálních sítích (TikTok) i s obrázky své dcery a klíšťat, která se usídlila v jejím uchu. Nabádá tím ostatní rodiče, aby své děti důkladně kontrolovali a poslouchali jejich stížnosti. Ano, někdy se může skutečně jednat o hračku zastrčenou v nose nebo uchu. Na tom nezáleží. Vždy musíte jednat rychle a nepodceňovat ohrožení zdraví vašich dětí.

Zdroj: sv.stories.newsner.com