David Hampl
29 května, 2019

Nesmírný talent se může zrodit doslova kdykoliv a kdekoliv. A to určitě platí pro teprve desetiletou holčičku z Filipín, která nese jméno Cybele Gabuterová. Ačkoliv pochází z chudé rodiny, která by si nikdy ani nepomyslela, že jejich dcera bude mít tak úžasný talent, nyní je z ní v údivu doslova celý svět.

Tato útlounká dívenka zpívá. Ale ne ledajak. Pokud byste její hlas slyšeli, ani by vás nenapadlo, že se jedná o hlas 10leté dívky. Možná byste hádali, že jde o známou zpěvačku, a hlavně dospělou ženu, která strávila léta pilováním svého hlasového projevu. Cybele si ale jednoduše stoupne před mikrofon a to je vše. Žádné lekce zpěvu, žádné složité hlasové tréninky, je to rozený talent.

Hlas, který bere dech

Hlas Cybele je nesmírně silný, hluboký, má přirozený cit pro intonaci, rytmus a frázování. Její zpěv vám doslova vyvolává husí kůži. Jak je možné, že má takto malá holčička takový hlas? No je to jednoduše dar od Boha, říkají jedni. Jiní tvrdí, že je to zázrak, který má rodině pomoci v jejich živobytí. Jisté ale je, že takový talent se nevidí na každém kroku a byla by škoda jej nerozvíjet dál.

Schválně si pusťte nějakou její nahrávku. Budete zcela šokováni. Jen těžko uvěřit, že toto je skutečně hlas malé dívky!

Nakročeno ke slávě?

Naštěstí se o Cybele díky internetu mohl dozvědět takřka celý svět a už nyní je jasné, že se ve světě neztratí. Má spoustu nabídek na vystupování i nahrávání. Teď jen dobře vybírat a svůj talent nepromrhat. Lehké to mít nebude. Pase po ní i spousta neupřímných lovců talentů, kteří ji možná naslibují hory, doly, ale jakmile sami vydělají, co potřebují, pláchnou pryč i s penězi.

Snad se Cybele podaří takovým podvodníčkům vyhnout a dostat se do rukou někoho, kdo jí skutečně pomůže se ve světě showbyznysu zorientovat a dosáhnout úspěchu. A snad o ní ještě uslyšíme.

Sdílejte článek