Hospic splnil ženě její poslední přání, než zavřela oči navěky

Život je velmi křehký, i když si to většinou neuvědomujeme. Zemřít můžeme kdykoli, a to i velmi náhle. Málo lidí si může splnit poslední přání, protože velmi dobře ví, že nastal jejich čas. Karina Courtmanche je 79letá žena, která žije v Bethany v Connecticutu v hospice. Právě místní zaměstnanci se rozhodli, že jí splní její poslední přání.

Poslední přání staré ženy

Mnoho lidí si jen přeje zemřít se svými nejbližšími. Chtějí naposledy vidět svou rodinu, aby se s nimi mohli rozloučit. Karina věděla, že jí nezbývá příliš mnoho času. Trpěla smrtelnou nemocí v terminálním stádiu, takže velmi dobře věděla, co se brzy stane. Z tohoto důvodu požádala personál hospice, jestli by jí nesplnili její poslední přání.

https://pl.newsner.com/

Chtěla navštívit a naposledy vidět svého koně. Bella byla pouhé hříbě, když si ji před 30 lety pořídila. Nyní je to dospělá klisna, která se stala velmi důležitou součástí života této staré ženy. Před svou smrtí se s ní chtěla naposled setkat, vidět ji a pohladit ji po hlavě. Neustále o ní mluvila a chtěla jí vidět. Manažerka hospice se nakonec rozhodla, že jí přání splní.

Čtěte také: Dramatický závěr pátrání: Kriminalisté dopadli pachatele (40) znásilnění a únosu ženy v Praze!

Setkání nebylo jednoduché

Karina je upoutaná na lůžko, takže setkání s klisnou ve stáji nebylo příliš jednoduché. Personál byl odhodlaný to dokázat, protože jim na Karině velmi záleželo. Nakonec se jim podařilo dostat sanitku až na Bittersweet Farm, kde je ubytovaná Bella. Pomocí nosítek dostali Karina až do stáje, aby se mohla naposledy setkat se svou milovanou klisnou.

https://pl.newsner.com/

Jejich setkání bylo velmi dojemné. Karina koně jemně hladila po čumáku a krmila ji mrkví. Bella také vypadala, že velmi ráda vidí svou majitelku. Naštěstí je pro ni připraven dobrý osud. Po smrti její majitelky zůstane v péči stáje, ve které nyní žije. Manažerka hospice byla nadšená, že mohla toto setkání zprostředkovat a udělat krásnou věc pro umírající ženu.

Zdroj: pl.newsner.com