David Hampl
11 ledna, 2020

Před několika lety přišel muž za svou přítelkyní a její dcera seděla na židli a držela v ruce balíček s kuchyňskými houbičkami. Z té chvíle si zapamatoval zvláštní pocit z nepochopení toho, co se to děje. Když ho přítelkyně viděla, ihned mu celou situaci vysvětlila. Neboj se, dcerka má jen zraněné rameno a potřebuje odstranit otoky studeným zábalem. Vzala si proto houbu z mrazáku, která vykonává roli suchého ledu.

Houba v sáčku

Tato myšlenka se muži moc líbila, protože jeho dva synové brzy vyrostou. Čas od času tak přijde na modřiny či jiná zranění, jež budou potřebovat zchladit. Nastává však otázka, jaký balíček s ledem lze vzít a aplikovat ho na zraněné místo? Muž byl pro to, dát kus masa na zranění, zmraženou zeleninu, ovoce nebo jiný balíček. To ovšem velmi brzy roztaje a co potom? Nejlepším způsobem je v takovém případě zmražená kuchyňská houba v obyčejném plastovém sáčku.

Traumatizující zážitek

Mírně navlhčete houbu, vložte ji do sáčku a pak do mrazáku. Je to velmi snadné, rychlé a levné. Za nějaký čas se stalo neštěstí, protože jeden z jeho synů si narazil koleno. Muž tedy ihned vyzkoušel tuto metodu na tento velmi traumatizující zážitek. Fungovalo to a začal to používat. Postupem času našel další využití této skvělé metody.

Ideální na cesty

V létě budou aktivně cestovat po zemi a budou mít s sebou produkty, které se v teple mohou rychle zhoršit. Taková zmražená houba bude sloužit jako přídavné chlazení a výrobky vydrží celou cestu po silnici. V průběhu let se rodina opakovaně uchyluje ke studené houbě. Navíc je velmi příjemné držet v ruce tuto zmrzlou houbu, protože je měkká a cool, a není třeba se obávat, že krev z masa nebo ovocné šťávy po mírném rozmrazení začne kapat.

Vyzkoušejte tuto metodu také a zjednodušte si tak život. Uvidíte, že se vám bude cestovat mnohem lépe a zranění budou méně bolet.

Sdílejte článek