Hvězda Doktora z hor vypadá stále skvěle! Podívejte se na současné fotky Hanse Sigla

Doktor z hor se stal legendárním seriálem z 90. let. V televizi ho přitom můžete sledovat i dnes a pozorovat příběhy lékaře v malé horské vesnici, který si vezme za ženu dceru horského veterináře. V roli vesnického lékaře si všichni pamatujeme na Hanse Sigla. Od konce seriálu již uplynula dlouhá doba, ale představitel hlavní postavy seriálu vypadá stále skvěle.

Pamatujete si na oblíbený seriál?

Doktor z hor okouzlil diváky hlavně díky magické horské krajině, okouzlujícímu lékaři a napínavému příběhu. Nejdříve se seriál těšit obrovskému úspěchu jen v Německu, ale poté přišla i vlna úspěchu v Maďarsku. V Čechách byl ale seriál také velmi oblíbený a vysílá se na našich televizních stanicích dodnes. Hlavní hvězda seriálu se dodnes udržuje v úžasné kondici, protože jednoduše miluje pohyb. Díky tomu vypadá i v 53 letech úžasně!

https://www.tudasfaja.com/

Jak se Hans Sigl udržuje v kondici?

„Jsem vytrvalý typ, hodně se hýbu. Rád plavu, v létě chodím k Hintersteiner See nebo do parku Wilder Kaiser,“ řekl herec. Před dvěma lety došlo u herce k velké změně. Podařilo se mu zhubnout 20 kilogramů, což se podepsalo nejen na jeho vzhledu, ale také psychické pohodě. Díky tomu je dnes mnohem šťastnější. Jedním z jeho triků pro nižší váhu byla pravidelná konzumace zeleniny. Místo čokolády si během stresu dávat zeleninové tyčinky.

https://www.tudasfaja.com/

Zhubněte stejně jako herec

Zásadní změnou, kterou Hans Sigl udělal pro změnu své hmotnosti, bylo vyřazení cukru. Cukr je jako droga, a proto se ho musíte zbavit, když se chcete zbavit také přebytečných kilogramů a negativních emocí. Dnes na sebe není již tak přísný, ale stále si hlídá složení svého jídelníčku.

Navíc dvakrát týdně nejí maso. Tento životní styl mu přinesl viditelné výsledky, na které se můžete těšit i vy, když použijete stejné triky a postupy jako Hans Sigl. Na jeho příkladu je navíc vidět, že můžete změnit svůj životní styl i ve středním věku.

https://www.tudasfaja.com/

Zdroj: tudasfaja.com