I přes smrtící coronavirus se muž rozhodl oslavit výročí svého manželství. Když to oznámil svému okolí, každý ho za to kritizoval. Nakonec lidé pochopili, že udělal správnou věc a stal se pro ně hrdinou

Horké téma dnešní dní je samozřejmě coronavirus. Tento nový typ coronaviru má ve světě na svědomí už tisíce životů. V některých zemí tento virus řádí natolik, že vlády vyhlásily nouzové režimy a obyvatele uvrhly do karantény. Rozhodně to není lehká doba, protože platí mnoho omezení, která jsou pro některé obyvatele velmi náročná a znemožňují jim pracovat. Do karantény se dostal i tento manželský pár, který by brzy oslavil 67 let svého manželství. Bohužel virus způsobil, že se do karantény dostali každý zvlášť, a tudíž se najednou ocitli odděleně. Oslava výročí se tím pádem zrušila, nicméně muž se rozhodl vzít situaci do svých rukou a ženu překvapil i tak.

Coronavirus vše překazil

Manželé, kteří spolu žili už 67 let, zažili během svého manželství spoustu událostí, situací a věcí. Všechny tyto záležitosti jim daly spoustu životních zkušeností. Na jednu ovšem zatím stále čekali. Ve světě začal strašit nový typ coronaviru a bohužel se dotkl i tohoto manželského páru. Dotkl se jich ovšem tak nepěkným způsobem, že ve chvíli, kdy měli oslavit výročí svého dlouholetého manželství, museli být odděleně. I přes tato opatření se muž rozhodl, že svou ženu překvapí a zapůsobí na ni. Stal se tak skutečným romantikem a jeho příběh obletěl prostřednictvím internetu celý svět.

Oddělené manželství

Kvůli zuřící epidemii coronaviru muselo být odděleno manželství, které by brzy oslavilo 67 let svého trvání. Vypadá to jako smutné, ale muž se nedal. Chtěl, aby den výročí byl opět něčím zvláštním, a proto pro svou ženu připravil krásné překvapení. Žena musela kvůli svému zdravotnímu stavu žít v domácí péči v pečovatelském domě. Její manžel ji každý den navštěvoval, ale vzhledem k nařízení guvernéra státu už dále nemohl, protože byly zakázány veškeré návštěvy.

Čtěte také: Krémový koláč. Piškotové těsto, jemný ořechovo-vanilkový krém a na vrch šlehačka. Všechny mlsné jazýčky si přijdou na své!

Cedule s balónky

Manželé tak spolu nemohli oslavit své výročí, a proto si muž stoupl před okno své milované ženy. Měl u sebe balónky a ceduli s nápisem, na kterém stálo: „Je to 67 let a stále tě miluji. Všechno nejlepší!“ Takovou romantiku nikdo nečekal. Bob se později přiznal, že by si nedokázal představit žít s někým jiným. Potvrzují to i jejich děti.