Infarktu a mrtvici spolehlivě zabráníte tímto babským nápojem. Postačí na něj dvě ingredience, hotový je během chvilky

Chcete-li být dlouho živí a zdraví, je potřeba umět se o své tělo a organismus dobře postarat. Rozhodně vám pomůže denně doplňovat minerály, vitaminy a dodržovat správnou stravu. Tělo tak dostane tu správnou energii a vy budete po dlouhá léta žít šťastně a zdravě. Možností je také tento geniální nápoj z kurkumy, medu a citronu. Vyzkoušejte ho a sami poznáte, jak moc je účinný.

Zázračná síla kurkumy

Myslíte si, že nápoj z kurkumy může fungovat na udržení dlouhověkosti? Může, neboť v sobě obsahuje obrovskou sílu, která se jen tak nevidí.

Kurkuma má protizánětlivé a protirakovinné účinky, které našemu tělu rozhodně pomáhají. Odborníci také doporučují přidávat do kurkumy citron s medem. Její účinky se potom zněkolikanásobí a vy tak pocítíte celou řadu zdravotních výhod. To ovšem není všechno, protože kurkuma má mnohem více výhod, které vás jistě potěší. Vyzkoušejte několik následujících rad.

Kurkuma a med

Kurkuma s medem podle všeho dokáže zabránit rakovině. Bojuje proti celé řadě rakovinových buněk. Samozřejmě je vždy potřeba se poradit s vašim lékařem. Kurkuma s medem také dokáže udržovat pod kontrolou diabetes, neboť snižuje rezistenci na inzulin. Zabraňuje cukrovce druhého typu, nicméně před užíváním je vhodné se opět poradit s lékařem. V opačném případě by mohlo dojít k neštěstí.

Kombinace medu a kurkumy také může zabránit srdečním onemocnění, neboť kurkuma zabraňuje ucpávání tepen. Kurkuma má protizánětlivé účinky, a proto dokáže bojovat z celou řadou zánětů a infekcí. Stejně tak zmírňuje artritidu díky svým antioxidačním vlastnostem. Její pravidelné užívání vás zbaví nepříjemných bolestí kloubů.

Recept na kouzelný nápoj

Stačí když budete pravidelně pít nápoj z kurkumy a všechny tyto zdravotní výhody se stanou vaší součástí. Zde jsou ingredience, které budete potřebovat na přípravu: ½ citronu, ½ lžičky kurkumy, sklenice vody a med. Do sklenice vymačkejte citronovou šťávu, přidejte vodu, kurkumu i med. Vše dobře promíchejte a pijte každý den. Přejeme mnoho zdraví a síly.