David Hampl
8 října, 2017

Profesionální designéři mají několik jednoduchých tipů, jak přeměnit svůj domov na umělecké dílo a to za přijatelnou cenu a bezprostředně.

Rozhodli jsme se proto s Vámi sdílet pár návrhářských triků, takže si i Vy můžete udělat dokonalý domácí interiér a přizpůsobit ho Vašemu stylu.

Akcent stěny

[hana-code-insert name='google' /]Chcete-li, aby Váš pokoj byl barevný a vzrušující, není nutné malovat každou zeď. Jednoduše namalujte jen jednu zeď, nebo ji ozdobte dřevěnými panely.

Průhledný nábytek

Tento trik funguje zvláště dobře pro malé ateliéry, protože průhledný nábytek vytváří iluzi nadbytečného prostoru a dodává svým interiérovým designům lehký a vzdušný pocit.

Vyrobte si z obyčejného nábytku designerský kousek

Pomocí kbelíku barvy a několika dřevěných bloků můžete přeměnit nejjednodušší nábytek na návrhářský kousek. Bude také naprosto jedinečným!

Zrcadlo rámované jako okno

Zrcadlo, které se podobá oknu, nejen pomáhá vizuálně vytvářet více místa, ale také zvětšuje prostor, zejména pokud je umístěno naproti skutečným oknům.

Rostliny

[hana-code-insert name='google' /]Rostliny přinášejí život nejnáročnějším designům domů a také výrazně zlepšují mikroklima v místnosti. Můžete je umístit do různých koutů místnosti, nebo je seskupit do jedné police.

Knihy jako konstrukční prvek

Není třeba skrývat knihy v knihovnách: jejich barevné páteře budou sloužit jako nádherná výzdoba. Mohou být vystaveny na nejvíce neobvyklých místech, dokonce i uvnitř starého radiátoru.

Různé židle

Stejné židle kolem jídelního stolu jsou staromódní a nudné. Designéři proto nyní navrhují přinést různé židle do stejného designu: hlavním trikem je zajistit, aby všechny dobře ladily. Například mohou mít stejnou barvu, nebo podobný vzhled.

Neobvyklé osvětlení

Jednoduché pohádkové světlo může být změněno v mnohem více než jen ve zdroj světla. Například se může stát neobvyklým plátnem pro fotky polaroidů.

Rozdělovače pokojů

[hana-code-insert name='Dole' /]Rozdělovač pokojů je skvělý způsob, jak oddělit svůj prostor do několika útulných prostorů. Kromě toho nemusí být dělič vybudován od začátku: můžete použít skladovací skříň s otevřenými policemi.

Útulné okenní posezení

Prostor u okna je ideálním místem pro odpočinek. Může to být úložná lavice, nebo pohovka, kde se můžete pohodlně usadit s dobrou knihou, nebo si zdřímnout.

Sdílejte článek