Íránská dívka si podmanila svět internetu díky své neskonalé kráse. Seznamte se se sedmiletou Mahdis

Vzpomínáte si ještě na Thylan Blondeau? Dívku, která se stala slavnou už v mladém věku díky svým plným rtům, husté kštici a krásným, modrým očím? Našli jsme pro ni konkurenci. Seznamte se s Mahdis Mohammadi. Tato mladá íránská slečna ovládla celý svět internetu, především sociální sítě, a stala se hvězdou Instagramu v pouhých sedmi letech.

Počet obdivovatelů roste

Mahdis s očima jako panenka si dokázala získat srdce každého. Její výjimečná krása z ní učinila dětskou modelku. Mahdis pochází z Íránu a na jejím instagramovém účtu ji sleduje 186 tisíc followerů. Počet obdivovatelů roste každým dnem, Mahdisina výjimečnost se totiž šíří po celém světě. Její profil obsahuje úžasné fotografie z cestování, které mohou zahanbit kdejakého cestovatelského blogera. Často zveřejňuje fotografie svých výletů do muzea a na různá místa, kam ji berou její rodiče. Vládne internetu už od svých 5 let, kdy její matka s otcem začali zveřejňovat její fotografie, jež rychle upoutaly pozornost okolí.

Přirozená krása

Mahdis se nijak zvlášť neliší od ostatních dívek. Stejně jako ony nosí běžné oblečení, ve svém věku ještě nepotřebuje žádný make-up a s takovou krásou zřejmě ani nikdy potřebovat nebude. Její obrovské oči, dlouhé řasy a vlnité, tmavé vlasy budou její ozdobou už navždy.

Čtěte také: O pleť pečují ženy v každé zemi jinak. Někde hrozny, jinde mořskými plody

Nejkrásnější dívka na světě

Uživatelé internetu malou Mahdis už teď prohlásili za nejkrásnější dívku na světě a chválí její rodiče, že ji tak podporují v její nabyté slávě. Mahdis Mohammadi si také zahrála v hudebním klipu místního skladatele jménem Hamed Ghorbani. Tím si otevřela další dveře, dokonce si zajistila své místo i v některých časopisech a dostala se i na zpravodajský kanál. Zároveň není žádný div, že si může vybírat ze spousty nabídek z oblasti modelingu. Už teď ji lze označit za světovou celebritu a my věříme, že její sláva, krása i vliv ještě porostou.