David Hampl
12 března, 2019

Ischiatický nerv má ve svém těle každý. Specifikum daného nervu je rozhodně v tom, že je poměrně dlouhý. A to může způsobovat mnoho problémů, jelikož když se poškodí na jakémkoliv místě, způsobí to velkou, silnou a také rozsáhlou bolest. Pokud si přesně nevybavujete, kde se tento nerv přesně nachází, tak je třeba říci, že začíná už v dolní části zad a táhne se nohou až dolů, k vašemu chodidlu. Je tedy jasné, že je nedílnou součástí zhruba poloviny vašeho těla. Právě proto hrozí četné problémy, kterým se ale dá nejenom předcházet, ale také je můžete rychle eliminovat.

Co když není ischiatické nerv v pořádku? Poznáte to podle několika signálů

Pokud se objeví problémy s tímto nervem, dá se to celkem jednoduše a dobře diagnostikovat. To proto, že se mohou objevit projevy, jako je například pálení, stejně jako brnění. Tyto pocity mohou být všude, kde se daný nerv táhne. Mohou začínat na zádech a mohou se táhnout níže až k samotným nohám. Stejně tak se může v celé této oblasti objevit nárazová a poměrně silná bolest, která také značí potíže právě s tímto nervem. U většiny lidí v tomto případě dojde k tomu, že sáhnou do lékárny pro běžně dostupný lék proti bolesti. My však doporučíme jít jinou cestou, která je spojena se silou přírody.

Co budete potřebovat?

Zajímá vás, jaký je vlastně přírodní lék na bolesti daného typu a co přesně budete potřebovat k tomu, abyste si ho připravili i doma? Pamatujte na to, že účinné a dobré věci nemusí být nijak komplikované. To je právě tento případ. Ostatně jasně to dokládá také seznam surovin, které je třeba si připravit. Vlastně jsou jenom 2 a jedná se o:

  • Šálek mandlového nebo rýžového mléka
  • 5 stroužků českého česneku

Přípravu zvládnete bez jakýchkoliv potíží. Je snadná

Máte suroviny? Potom se můžete pustit do přípravy léku, který vás zbaví bolestí, která může doprovázet váš ischiatický nerv. Nejprve si vezměte česnek, který je třeba oloupat a následně ho nakrájet na menší kousky. Potom máte dvě možnosti. Buď použijete klasický lis na česnek, nebo ho vhodíte do mixéru, aby vznikla podobná konzistence. Jestliže nemáte po ruce ani jedno, můžete česnek klasicky utřít s využitím prkénka a nože.

Druhá fáze přípravy je spojena s využitím mléka. To zahřejte a následně do něho přidejte česnek, který v mléku dobře promíchejte. Takto nechte odstát až na teplotu, která se bude blížit té pokojové. Potom dejte mléko i s česnekem vychladit do lednice. Díky tomu zajistíte optimální vylouhování účinných látek.

Nápoj z mléka a česneku popíjejte celý den

Jaké je užívání? Je velmi jednoduché. Stačí takto vytvořený nápoj pít po celý den. Právě jeden šálek by měl být optimální dávkou na 24 hodin. Proto si ji náležitě rozdělte a pijte průběžně, během celého dne. Díky tomu do svého těla dostanete ohromné množství prospěšných látek, které dokážou prospět jak vašemu tělu jako celku, tak hlavně danému nervu. Eliminují se problémy s ním spojené a logicky tak eliminujete také bolest.

Jaké látky získá vaše tělo při pravidelném pití tohoto nápoje?

Zajímá vás, proč je kombinace sójového nebo rýžového mléka a česneku tak unikátní? Je to celkovým složením důležitých látek, které následně do svého těla dokážete dostat. Když se podíváme na to, o jaké se jedná, tak je na místě začít u vitamínů. Jedná se o vitamíny A, B1 a B2, dále také B6 a zapomenout nelze na klasický vitamín C. Potom tu jsou i látky, jako je hořčík, dále také vápník, ale i zinek, selen a měď. Toto všechno doplňuje řada různorodých antioxidantů, látky zvaná flavonoidy, ale i bílkoviny a enzymy.

I pro dané složení je důležité vědět to, že vám tato přírodní medicína nemusí pomoci jenom ve chvíli, kdy máte problémy s tímto nervem. Pomůže vám také ve chvílích, kdy se objevuje vysoký cholesterol, kdy potřebujete posílit imunitní systém, ale také ve chvíli, kdy chcete zvládnout běžné nachlazení, jako jen třeba chřipka. Je též dobrým pomocníkem v boji proti vysokému cholesterolu, stejně jako blahodárně působí při obnově jater.

Sdílejte článek