Iva Frühlingová si řekla dost! Rozhodla se zatočit s nadváhou! Po pár měsících zhubla krásných 17 kilo! Jak to udělala?

Mnozí z nás se v životě potýkají s problémem nadváhy a snaží se najít cestu k vyváženému životnímu stylu. Iva Frühlingová se rozhodla tuto výzvu přijmout a podělit se se světem o svou inspirativní cestu k získání zdravé postavy a duševní pohody. V tomto článku se podíváme na její pozoruhodný příběh, který může motivovat a ukázat, že i zdánlivě neřešitelné problémy s váhou mají řešení.

Rozhodnutí ke změně

V jistém okamžiku svého života se rozhodla, že je čas přistoupit ke změně. Jako mnoho jiných lidí bojovala s nadváhou, která jí činila nemalé zdravotní i psychické potíže. Uvědomovala si, že tento stav nemůže trvat věčně a že je nutné se mu postavit čelem. Odhodlala se tedy k zásadní proměně svého životního stylu, aby dosáhla vysněné postavy a pocitu celkové pohody.

První kroky

Prvním krokem na Ivině cestě k novému já bylo zaměření se na stravování. Uvědomila si, že klíčem k úspěchu bude vyváženost a pravidelnost v jídelníčku. Začala pečlivě plánovat svá jídla, vyhýbat se nezdravým potravinám a zaměřila se na ty, které jejímu tělu prospívají. Současně začala pravidelně cvičit, a to jak aerobní aktivity, tak i posilování. Tato kombinace přinesla první výsledky, které ji motivovaly pokračovat.

Už několik dní pilně cvičím. Zrovna jedu z fitka. Mám výživovou poradkyni a trenérku. Chci se cítit dobře. Myslím si, že když se člověk cítí dobře v hlavě, tak vše pak lépe funguje,“ sdělila v rozhovoru pro Super.cz.

View this post on Instagram

A post shared by Iva Fruhlingova (@iva_fruhlingova)

Vnitřní motivace

Uvědomovala si, že pouhá změna stravování a cvičení nestačí. Klíčovou roli hrála také její vnitřní motivace a odhodlání. Rozhodla se, že tato cesta bude její životní prioritou a že se nevzdá, ať přijde cokoliv. Začala si uvědomovat, že zdraví a dobrá fyzická kondice jsou základem pro její celkovou pohodu a spokojenost. Tato vnitřní motivace jí dodávala sílu v těžkých chvílích a pomáhala jí překonávat překážky.

Postupné změny

Cesta k vysněné postavě nebyla jednoduchá a vyžadovala od Ivy velkou dávku vytrvalosti a trpělivosti. Postupnými kroky se jí dařilo budovat nové stravovací a pohybové návyky. Občas se objevily i menší výkyvy, ale ona se nevzdávala a pokračovala dál. Díky této neústupnosti a disciplíně se začaly dostavovat první hmatatelné výsledky – Iva začala viditelně hubnout a cítit se lépe po psychické i fyzické stránce.

Milníky na cestě k úbytku váhy

Po několika měsících tvrdé práce a odhodlání se Ivě podařilo dosáhnout významného úbytku váhy. Přesně 17 kilogramů, což byl obrovský úspěch a potvrzení, že její snaha se vyplatila. Tato méně než půlroční proměna jí dodala sebedůvěru a pocit, že dokáže dosáhnout svých cílů. Stala se pro mnohé inspirací a ukázkou toho, že i zdánlivě neřešitelné problémy s nadváhou mají řešení.

Iva Frühlingová dnes

I přes své úspěchy se Iva Frühlingová nezastavuje a nadále pokračuje ve své cestě ke zdravému a vyváženému životnímu stylu. Neustále hledá nové způsoby, jak si udržet svou ideální postavu a celkovou pohodu. Sdílí své zkušenosti, tipy a rady s fanoušky, kteří ji následují na této inspirativní cestě. Iva je důkazem, že trvalá změna je možná a že je to cesta, která stojí za to.