„Já jsem ta, se kterou Dopita spal, když Agáta čekala Kryšpína,“ prohlásila Eva Feuereislová! Co na to Mirek a Agáta?

Vztah mezi známou českou herečkou Agátou Hanychovou a jejím manželem Mirkem Dopitou byl vždy středem pozornosti médií a veřejnosti. Zdálo se, že po bouřlivé minulosti a několika rozchodech, se konečně oba rozhodli dát své lásce další šanci a započali novou kapitolu svého života. Jenže do jejich idylického manželství vstoupila třetí osoba – provokativní Eva Feuereislová, která se rozhodla veřejně odhalit Dopitovu nevěru z dob, kdy Agáta čekala jejich syna Kryšpína.

Tato odhalení samozřejmě nezůstala bez povšimnutí a způsobila další vlnu vztahového dramatu mezi Agátou a Mirkem. Kromě Evy Feuereislové se v celém příběhu objevuje i další žena, která tvrdí, že s Dopitou udržovala jistou korespondenci a vztah. Jak se celá tato situace vyvine a co z toho vzejde pro budoucnost manželství Agáty a Mirka? To vše se dozvíte v následujícím článku.

Bouřlivá minulost a hledání nové rovnováhy

Agáta Hanychová a Mirek Dopita patří mezi nejsledovanější celebrity českého showbyznysu. Jejich vztah byl od začátku plný zvratů, rozchodů a usmíření. Oba se poprvé seznámili v roce 2009 a o dva roky později se rozhodli vzít. Jenže jejich manželství nebylo z počátku vůbec jednoduché – v roce 2011 se pár na nějaký čas rozešel.

Jak se později ukázalo, za prvním rozchodem stála právě Eva Feuereislová, která tvrdí, že v té době měla poměr s Mirkem Dopitou. Feuereislová o Dopitovi: „Tvrdil mi, že se s ní rozešel a nechce s ní být, že mu to nevyhovuje a že to chce ukončit. Bylo to v roce 2011, bydlela jsem na Proseku v bytě 2kk se spolubydlící. Míra měl tenkrát bavoráka tmavošedého a přijel k nám do ulice.

I přes tuto nepříjemnou epizodu se Agáta a Mirek nakonec usmířili a v roce 2012 se jim narodil syn Kryšpín. Zdálo se, že konečně našli cestu k trvalému štěstí. Ale jak se ukázalo, jejich vztah nadále zůstával velmi křehký a nestabilní.

Eva Feuereislová

Bývalá účastnice reality show VyVolení, Eva Feuereislová, se rozhodla veřejně promluvit o své roli v rozpadajícím se manželství Agáty Hanychové a Mirka Dopity. Feuereislová neskrývá, že byla milenkou Mirka Dopity v době, kdy Agáta čekala jejich syna Kryšpína.

Já jsem ta, se kterou spal, když Agáta čekala Kryšpína,“ řekla otevřeně Eva Feuereislová ve svém podcastu. Toto odhalení samozřejmě vyvolalo vlnu pobouření a šoku nejen u samotné Agáty, ale i u širší veřejnosti.

Feuereislová navíc tvrdí, že to byla právě ona, kdo stál za prvním rozchodem páru v roce 2011. Podle jejích slov Mirek Dopita tehdy lhal Agátě a tvrdil, že se s Evou rozešel, ačkoliv tomu tak ve skutečnosti nebylo.

Tato nová odhalení samozřejmě opět otřásla základy manželství Agáty a Mirka. Zdá se, že jejich vztah je neustále narušováný různými skandály a nevěrami, které vycházejí najevo. Jak se s tímto Agáta a Mirek vyrovnají tentokrát?

Další milenka Mirka Dopity?

Kromě Evy Feuereislové se v celém příběhu objevuje ještě jedna žena, která tvrdí, že měla s Mirkem Dopitou jistý intimní vztah. Jde o Simonu, kterou Dopita oslovoval a navazoval s ní korespondenci.

Stylem, jakým mi psal, jsem myslela, že je to takové hezké a jen mezi námi. Dával mi najevo, že mě zná nějakých 15 let. Psal mi komplimenty, že mi to sluší a vypadám dobře,“ popsala Simona svou zkušenost s Mirkem Dopitou.

Samotná Agáta Hanychová se dokonce rozhodla kontaktovat Simonu a vyhrožovat jí: „Paní Hanychová mi začala vyhrožovat. Mě nebude nikdo vyhrožovat za něco, co jsem neudělala,“ reagovala rázně Simona.

Zdá se, že Mirek Dopita má za sebou hned několik mileneckých skandálů, které nyní vycházejí najevo a opět narušují jeho manželství s Agátou Hanychovou. Jak se s těmito odhalením vypořádá a zda jejich vztah ustojí další vlnu krizí, ukáže až čas.

Boj o záchranu manželství

Pro Agátu Hanychovou musí být celá situace nesmírně bolestivá a frustrující. Poté, co se zdálo, že se jejich vztah s Mirkem Dopitou konečně uklidnil a oni se mohli soustředit na budování společné budoucnosti, přichází další odhalení nevěry a skandálů.

Agáta se vždy snažila stát při svém manželovi, i když čelila různým problémům a překážkám. Nyní však musí bojovat o záchranu jejich manželství, které je neustále narušované Dopitovými mileneckými aférami. Není divu, že Agáta reagovala tak rázně a vyhrožovala Simoně, která tvrdí, že s Mirkem udržovala intimní vztah.

Celá tato situace staví Agátu do velmi složité pozice. Na jednu stranu chce zachránit svůj vztah a rodinu, na druhou stranu musí čelit neustálým odhalením Dopitovy nevěry. Bude mít dost sil a odhodlání, aby jejich manželství uhájila i tentokrát?

Dopitova verze

Zatímco údajné milenky Eva Feuereislová a Simona veřejně hovoří o Dopitově nevěře, sám Mirek Dopita k celé situaci mlčí. Dosud se nevyjádřil k žádnému z těchto obvinění a nezaujal jasné stanovisko.

Je otázkou, zda Dopita bude mít vůbec nějaké přesvědčivé vysvětlení pro svoji manželku a veřejnost. V minulosti už jednou Agátě lhal, když tvrdil, že se s Evou Feuereislovou rozešel, ačkoliv tomu tak nebylo. Lze tedy předpokládat, že i nyní se bude snažit situaci nějak zakrýt a zalhat.

Pokud by se však Mirek Dopita rozhodl konečně promluvit a vysvětlit celou situaci, mohl by to být první krok k záchraně jejich manželství. Agáta by možná byla ochotná mu odpustit, pokud by on sám převzal zodpovědnost za své činy a upřímně se snažil napravit ztracené důvěry. Otázkou zůstává, zda na to bude mít Dopita dostatek odvahy a upřímnosti.

Zdroj: Ahaonline.cz