David Hampl
18 října, 2022
, ,

Touha často nelze popsat a někdy ani po letech nedokážete říct, proč vás partner přitahoval, když jste se poznali. Může to být tím, co nosíte, jak se chováte a co říkáte. Hodně lidí chce do taje svádění proniknout hlouběji a konečně si k sobě někoho najít. Naštěstí existují osvědčené metody, které jsou založeny na odborném výzkumu a kterých se můžete držet.

Několik věcí je vždy klíčem k úspěchu. Nejdůležitější je důvěra a sebevědomí. Díky tomu budete velmi přitažliví. Používat byste měli také správnou řeč těla, které bude rozumět každý. Udržujte oční kontakt a usmívejte se. Možná můžete i párkrát mrknout. Ukažte druhé straně zájem, ale nevyvíjejte příliš silný tlak při navazování kontaktu. To může vést k odmítnutí. Co dalšího dělat?

Pixabay

Sebedůvěra smysl pro humor jsou klíčem k úspěchu

Vždy se to říká a je to svatá pravda. Sebedůvěra je klíčová, když chcete být přitažliví pro jinou osobu. Jestli nevěříte sami sobě, další lidé ve vám také věřit nebudou. To ale rozhodně neznamená, že byste se měli předvádět. Jestli vám chybí sebedůvěra, zkuste si nejdřív nacvičit konverzaci s cizími lidmi. Čím víc to budete dělat, tím lepší v tom budete. A sebedůvěra se dostaví sama.

Každá žena říká, že muž musí mít smysl pro humor. Platí to ale i obráceně. Tato vlastnost je velmi důležitá a mají ji většinou ti lidé, které jsou nejatraktivnější ve skupině. Lidé, kteří se smějí, mají větší pravděpodobnost, že někoho romantickou zaujmou. Nemusíte být přímo komik, ale rozhodně buďte pozitivní a dělejte si legraci i sami ze sebe.

Laskavost projevujte na každém kroku a cvičení se nevyhýbejte

Nechte osobu, se kterou flirtujete, cítit se zajímavě. Možná jste obecně ke všem milí, ale k jedné osobě byste měli projevovat nadměrnou náklonnost, laskavost a zájem. Podle toho pozná, že o ni máte zájem. Nebojte se ukázat svou zamilovanost a lehce se zmiňte, že to danému člověku sluší. Nezapomínejte si ale upozornit také na její nebo jeho další stránky osobnosti, které se vám líbí.

Cvičení? Ne, nemusíte mít pekáč buchet, abyste byli atraktivní. Lidé, kteří pravidelně cvičí nebo sportují, se většinou cítí lépe ve vlastním těle a jsou pozitivnější. Navíc kolem sebe šíří štěstí a energii. Začněte proto pravidelně cvičit. Nemusí se jednat o nic náročného, stačí každý den vyjít na procházku parkem. Uvidíte, že se budete cítit lépe a to z vás bude vyzařovat. Ostatní si toho všimnou.

Tajemnost a absence sociálních médií

Buďte na ostatní milí a projevte zájem o jejich život i osobnost. Nemusíte jim ale během pár minut říct všechno o sobě. Nechte si něco pro sebe a uvolňujte informace postupně. Budete díky tomu působit tajemně a trochu nedostupně. Může se to zdát jako hloupost, ale lidé jsou od přírody zvědaví, takže díky tomu získáte body navíc při flirtování.

Pixabay

V minulosti bylo velmi módní být na všech sociálních sítích. Dnes se tomu právě naopak. Ten, kdo chce být sexy, nechodí na sociální sítě. Snažte si většinu z nich smazat nebo si uzamkněte své účty. Pro partnera to bude signalizovat nezávislost a sebevědomí, protože nepodléháte společenskému tlaku. Jestli na sociálních sítích nejste, beze strachu to při rozhovoru můžete zmínit.

Ukažte se v plném světle

Možná si to nemyslíte, ale styl vašeho oblečení může na první pohled hodně říct o vaší osobnosti. Nebojte se a ukažte lidem ve svém okolí svůj pravý styl. Pečujte o svůj vzhled a oblékejte se vždy přiměřeně okolnostem. Zapomeňte na špinavé a pomačkané oblečení jako standard. Musíte vždy vypadat upraveně. Nemusíte chodit v obleku, ale musíte mít svůj styl.

Jestli chcete působit pro druhé pohlaví velmi přitažlivě, můžete také ukázat trochu kůže. Nesmíte ale vypadat lacině. To se nebude líbit nikomu. Pro zvýšení sexuální přitažlivosti dokonce stačí holou kůži jen naznačit. Stačí, když si rozepnete horní knoflíček halenky nebo košile. Nemusíte venku chodit polonazí. To jistě nikdo neuvítá a budete působit velmi lacině.

Sexy barvy i hygiena o vás prozradí hodně

Úžasným způsobem, kterým prokážete své svůdné a tajemné já, může být také barva oblečení. Červená bude působit na potenciálního partnera stejně jako na býka. Bude ho přitahovat jako magnet. Myslete ale na to, že musíte působit sebevědomě a smyslně. Jestli červená není zrovna vaše barva, snažte se ji začlenit alespoň do doplňků.

Hygiena by měla být základem pro každého z nás. Pro lidi, kteří nemají dlouho partnera, se to může zdát jako zbytečnost. Je to ale právě naopak. Dbejte na to, abyste měli vždy umyté vlasy, čisté a zastřižené nehty. Nezapomínejte se také každý den sprchovat a používejte deodorant nebo parfém. Jednoduše buďte vždy čistí a upravení při každé příležitosti.

Pixabay

Spolehněte se na přátele a oční kontakt

Nejste příliš sociální a máte jen pár přátel? Není na tom nic špatného. Bohužel ale sami nebudete přitahovat příliš mnoho lidí. Vyjděte si ven s přáteli a snažte se být přátelští i k ostatním lidem. Možná mezi nimi najdete svou spřízněnou duši. Ve skupině je vždy jednodušší se spřátelit s dalšími lidmi a navíc dáte najevo, že máte rádi společnost a máte dobré přátele.

Oční kontakt je extrémně důležitý. Člověk, který se vám při rozhovoru nedokáže podívat do očí, si nejspíš příliš nevěří. Navíc s vámi bude dost složitá konverzace. Nebojte se toho, ale na druhou osobu nezírejte. S očním kontaktem se snažte také usmát, abyste působili přátelsky. Dávejte si ale pozor, aby oční kontakt nebyl příliš intenzivní, protože to může druhou osobu vyděsit.

Využijte řeč těla a umění flirtovat

Řeč těla může na první pohled říct lidem kolem vás, jak se cítíte a jakou energii vyzařujete. Uvolněné držení těla naznačí, že jste přátelský člověk. Klidně si nacvičte před zrcadlem, jak při rozhovoru budete vypadat. Nejde jen o samotné držení těla, ale také naklánění hlavy, úsměv nebo oční kontakt. Budete díky tomu připravení a v praxi budete působit přirozeně.

Hodně lidí si myslí, že neumí flirtovat. Není to přitom tak těžké. Začněte tím, že si najdete výmluvu, abyste si s danou osobou promluvili. Využijte hlavně prostředí. Když jste v knihovně, můžete si začít povídat o knihách. Najděte si vždy záminku, abyste s člověkem mohli začít rozhovor. To bude první krok k tomu, abyste se lépe poznali a moment, kdy můžete zapůsobit a zapojit všechny předchozí body.

Zkuste jemné dotyky a přímý přístup

Jemné dotyky jsou většině lidem příjemné. Neměli byste to dělat během prvních 5 minut po seznámení, ale po nějaké době to můžete zkusit. Uvidíte, jestli je to druhému příjemné a podle toho postupovat dále. Začněte s objetím, dotykem lokte nebo jen sezení bok po boku. Nemusíte to být nic velkého. Jestli to nebude vašemu objektu zájmu nepříjemné, můžete s flirtováním pokračovat.Na začátku přátelství nebo vztahu není přímé jednání nejlepším nápadem. Až se budete znát nějakou dobu a budete mít pocit, že to druhá strana cítí stejně, řekněte na rovinu, co chcete. Nikdo neumí číst myšlenky a váš život není romantický film. Někdy jednoduše musíte říct na rovinu, co byste chtěli.

Mluvte o sexu

Tohle platí v případě, že s někým flirtujete, ale také ve vztahu. Mluvte o tom, co máte rádi. Bavte se o tomto tématu. Je to trochu risk, ale možná to bude právě ta poslední kapka, kterou potřebujete pro další krok ve vztahu. Navíc můžete být atraktivnější, protože druhá osoba bude cítit to samé a zjistíte, že máte rádi stejné věci. Na začátku to možná bude trochu trapné, ale sázka na toto téma se vám může vyplatit.

Zdroj: wikihow.com

Sdílejte článek