Jak dnes vypadá mladá žena, která během 6 lety prošla obrovskou změnou?

Hodně lidí se chce dostat na titulní strany novin, ale rozhodně ne stejně jako Christina Phillipsová. Ve svých 23 letech se zapsala do historie jako silnější žena na světě. To není zrovna titul, jaký byste chtěli. V té době vážila neuvěřitelných 321 kilogramů. Za posledních 6 let se hodně změnila a obrátila svůj život naruby. Díky tomu je dnes zdravá, šťastná a vypadá úplně jinak.

sv.stories.newsner.com

Žena zhubla 244 kilogramů

Ve svých 23 letech jedla více než 7 tisíc kalorií denně. Jakmile se jí váha dostala na 317 kilo, věděla, že zašla příliš daleko. Nebyla schopná sama chodit, skončila upoutaná na lůžko nebo invalidní vozík. Ven z domu téměř nechodila, protože obávala toho, že ji někdo uvidí. Nakonec zjistila, že se musí doopravdy změnit a radikálně zhubnout.

V roce 2013 Christina podstoupila operaci bypassu žaludku, kdy jí lékaři zmenšili velikost žaludku. To se u takto obézních lidí dělá poměrně běžně, protože jinak nejsou schopní výrazně zhubnout. Společně s tím ale musí změnit svůj životní styl. Christina začala jíst podle nového jídelníčku, cvičit a udělala všechno pro to, aby zůstala hubenější. V listopadu 2017 vážila 77 kilogramů, takže shodila 244 kilo.

Čtěte také: Dítě neustále pláče, ale kočka přesně ví, jak se zachovat

Christina je nyní zdravá a šťastná maminka

„Můj život se od té doby, co jsem zhubla, tolik změnil. Mohu dělat věci, které jsem nikdy nepovažovala za možné,“ řekla Christina. Lékaři jí nakonec dokonce doporučili, aby přibrala 6 kilo, protože její úbytek hmotnosti byl velmi dramatický. Po zhubnutí došlo k velkému překvapení. Její manžel, se kterým byla při své největší hmotnosti, ji opustil.

sv.stories.newsner.com

Svoboda, kterou Christina dostala s novým tělem, se mu nelíbila. Naštěstí si našla novou lásku a v září 2022 se jí narodil druhý syn Ezra. Z předchozího manželství má syna Ethana. Nyní je šťastnou a zdravou maminkou dvou chlapců. Je schopná s nimi běhat venku a užívá si aktivního života ve svém novém životním stylu. Ke svým starým zvykům se již vrátit nehodlá, protože ji téměř zabily!

Zdroj: sv.stories.newsner.com