Jak je špatný zdravotní stav? Krampol má o smrti jasnou představu.

Jiřímu Krampolovi je sice 85 let, ale stále má stejné charisma a nadšení, jakými byl známý v dřívějších dobách. Svůj šarm navzdory věku neztratil a jeho známost s mnoha krásnými ženami je toho důkazem. Krampol se stále rád obklopuje krásnými ženami a pravidelně se účastní akcí na červeném koberci nebo večírků v Praze, kde se k němu hrnou nádherné dámy. I když jeho tělo možná stárne, jeho duch rozhodně zůstává mladý v srdci.

instagram.com

Ve svých 85 letech má Jiří Krampol za sebou těžký život. Již mnoho let se potýká s problémy s průduškami, srdcem a nohama. Navzdory svým zdravotním potížím čelí každodennímu životu s odvahou; žije sám ve svém bytě uprostřed Prahy. Naštěstí se nemusí starat o jídlo a pořádek, protože se o něj stará laskavý soused. Aby si Jiří udržel životní náklady, navzdory všemu pokračuje v hudební činnosti. V letošním roce dokonce pracoval na dokumentárním filmu „Život je zábava“, který se zaměřil na jeho životní příběh navzdory těžkostem, které se na této cestě objevily. Nejsmutnějším okamžikem byla téměř před dvěma lety smrt jeho manželky Hanky v pouhých 59 letech. Přestože se Jiří Krampol může potýkat s nesčetnými překážkami, nepřestává projevovat naději a přijímat život a všechny jeho vzestupy a pády.

youtube.com

Krampol neriskuje a zdá se, že ví, že jeho čas je omezený. Právě před rokem byl kromě vážných problémů se srdcem hospitalizován se zánětem průdušek a musel podstoupit zákrok kardiostimulátoru. Nyní, po propuštění z nemocnice, Krampol udivuje sám sebe i své lékaře zlepšením zraku, sluchu, reakční doby a dokonce i schopnosti chůze. Ačkoli je Krampol právem hrdý na pokroky, kterých po operaci dosáhl, v poslední době prožívá značné deprese kvůli předčasnému odchodu své milované manželky Hanky. Je možné, že ho toto uvědomění podnítilo k plánování blížícího se skonu.

Čtěte také: Její muž nechápal, proč to dělá. Ona věděla, že stačí vložit česnek pod polštář a ve vaší posteli se začnou dít opravdové zázraky

Osmdesatipětiletý vdovec, který se oženil v pozdním věku, vzpomíná na svou ženu Haničku s láskou a vybavuje si jen hezké chvíle, než toho bylo příliš a všechno napětí se zhroutilo. Navzdory všem radám, jak to mohlo být jinak, nic nemůže vymazat smutný fakt, že si myslel, že se o něj mladá žena ve stáří postará, ale místo toho to bylo naopak. S blížícími se Vánocemi prohlašuje pevné předsevzetí, že je nebude trávit sám, a místo toho vyhledává přátele, s nimiž by mohl tento den sdílet, místo aby si neustále připomínal, co ztratil. Právě tyto vzpomínky ho udržují při životě stejně jako někdejší dovolená na Floridě, kterou s ní před mnoha lety absolvoval; vzpomínky, které mu dávají jistotu, že jeho milovaná je stále nablízku.

instagram.com

Jíří Krampol byl oblíbeným bavičem, jehož popularita trvala desítky let. Jeho komediální styl a jedinečná přítomnost zanechaly v těch, s nimiž přicházel do styku, trvalý dojem. Nejvíce na něm lidi překvapoval způsob, jakým mluvil o své vlastní smrti – s černým humorem a pozitivním přijetím. V dokumentárním filmu Život je legrace Krampol hovořil o několika aspektech svého života a kariéry, například o své ikonické roli v seriálu Nikdo není dokonalý, pro který během patnáctiletého vysílání natočil přes 500 epizod. Stejně jako tomu bylo po celý jeho život, i během tohoto rozhovoru z něj bylo cítit optimismus – přestože se bavil o něčem tak morbidním. Doufejme, že přítomnost Jiřího Krampola nás bude těšit ještě mnoho let. Zdroj: woman.tiscali.cz