Jak můžete vypadat pokažená svatba?

Každý pár, který se rozhodne vstoupit do manželství, by si zasloužil obřad, na který si budou oba pamatovat do konce života. To se stalo i našemu zamilovanému páru, ale bohužel to bude vzpomínka, kterou si pamatovat nechce. Nevěsta by na vlastní svatbě měla zářit, ale v tomto případě ji zastínila macecha, která se chovala, jako by ji obřad celý patřil.

Nevěsta svůj příběh sdílela na internetu

Že se dá svatba jednoduše pokazit, o to ví své nevěsta, která svůj příběh sdílela na internetu. Vidět můžete video, na kterém je patrné, že macecha si vykračuje v uličce ještě před budoucím manželem mladé ženy. Vidět je dáma v krémových šatech, který celý obřad narušuje a evidentně je jí to jedno.

Nevěsta k videu pouze napsala, že ji přítelkyně jejího tchána celý víkend ignorovala, a nakonec si takto vykračovala uličkou před jejím manželem. Popsala, že to pro ni byl velmi trapný moment, a také všem přítomným hostům zůstala ústa dokořán, protože takové chování je na posvátném obřadu nemyslitelné. Mnoho lidí nevěstě napsalo, že chápou její rozhořčení.

Čtěte také: Tyto mladé lidi nezastavil v cestě za snem ani autismus. Jejich taneční vystoupení vás pohltí

Hosté netušili, že obřad již začal?

Obřad se přitom konal venku, místa kolem bylo opravdu hodně. Je tak jasné, že macecha chtěla být středem pozornosti a udělat scénu nejen svému tchánovi, ale hlavně jeho rodině, která si přijela užít sváteční den plný lásky a krásných přání. Jeden komentující dokonce uvedl, že byl v podobné situaci. Vlastní teta mu bránila projít uličkou.

Někteří se ale postavili na stranu macechy a psali, že chápu její chování. Její jednání podle nich nebylo úmyslné. Hosté prý netušili, že jich obřad začal, a macecha se jen chtěla usadit na své místo. Jak tomu byl ve skutečnosti, vědí pouze aktéři svatebního dne. Nicméně se hodí dodat, že takovou situaci by nechtěla zažít žádná nevěsta. Na obřad si tak pozvěte pouze ty nejbližší.

Zdroj: tudasfaja.com