David Hampl
9 října, 2020

Způsob, jakým chodíme, stojíme i mluvíme, odhaluje, kým jsme. Pozorný pozorovatel si všimne i drobného aspektu v chování nebo gestech. Vše se může stát zrcadlem, které odráží vaší osobnost. Stačí se dívat pozorně. V jednoduchém testu najdete odpověď na otázku týkající se našeho vnímání světa. Jak nosíte tašku?

Batoh na zádech

Lidé, kteří preferují batohy, milují dobrodružství, vzrušující svět, zajímají se o novinky a milují praktické věci. Batohy si vybírají jednoduše proto, že jsou pohodlné a prostorné. Díky nim jsou kdykoli připraveni na dobrodružství nebo výlet. Jsou také velmi spontánní, ale zároveň spolehliví.

Taška v ruce nebo na krku

Nosíte tašku v ruce? Pak máte ve zvyku mít situaci pod kontrolou. Máte strach ze selhání, jste upřímní a spontánní. Staráte se o své blízké a chráníte je, jako svůj největší poklad. Obecně jsou takoví jedinci velmi solidní, ale strach ze selhání je může v mnohém brzdit.

Patříte-li mezi lidi, kteří nosí tašky na krku, jste rozhodně mimořádný a bouřlivý člověk. Komunikace s nimi je zábavná a inspirující. Tento zvláštní způsob nošení kabelky umožňuje jedinci, aby měl volné ruce. Těmi se může lépe vyjadřovat. Řeč těla pro ně není o nic méně důležitá, než verbální projev.

Taška na jedné straně nebo přes rameno

Ti, kteří nosí tašku na rameni, mají obvykle rádi knihy. Tento styl je pro ně pohodlnější, aby mohli zvedat větší váhu. Metro, autobusová zastávka i kavárna jsou místa, kde mohou snadno sáhnout pro knihu, otevřít ji a ponořit se do čtení. Jsou to taktní a upřímní lidé, kteří neurážejí ostatní ve svém okolí.

Lidé s taškou přes rameno jsou přirozeně opatrní. Nedůvěřují ostatním, ani světu. Nosí své věci tak, že je nikdo nemůže ukrást. Obvykle jsou to velkorysí lidé, cení si upřímného přátelství a lásky. Dávají svým blízkým vše, co potřebují a chtějí, aby viděli úsměv na jejich tváři.

Sdílejte článek