David Hampl
22 ledna, 2019

Důvody pro koupi kočky jsou vcelku prosté a jsou spojeny hlavně s tím, že lidé hledají do svého domu, ale i do svého bytu domácího mazlíčka, který by jim dělal společnost. Kočky jsou obvykle roztomilé, jsou hravé, stejně jako jsou čistotné a mnohdy nejsou tak náročné na samotnou péči, jako třeba v případě psů. Mají však ještě jednu výhodu, na kterou se zapomíná.

Kočka jako ochranitel před negativní energií a zlými duchy

I když se to zdá jako výmysl, opak je skutečně pravdou. Jak uvádí Higher Perspective, kočka není jenom domácí mazlíček, ale je to i velký ochranitel. A to před nebezpečím, který běžný člověk nevidí, ale které existuje. Je dokázáno, že v mnoha domovech mohou být různí negativní energie, stejně jako je dokázáno také to, že v domovech jsou také duchové a mnoho negativní energie. A právě to je důvod, proč si tohoto malého a roztomilého domácího mazlíčka pořídit. Ochrání každého obyvatele domu před negativy, které mohou tito škůdci do domácnosti přinášet.

Pozorujte chování své kočky

Připadá vám tato teorie přitažená za vlasy? Potom si asi dostatečně nevšímáte svého domácího mazlíčka. Stačí se mu věnovat, sledovat ho, a rázem zjistíte, že má určité nadpřirozené vlastnosti, které je na místě zmínit a které je na místě odhalit. Příkladem je to, že vaše kočka sedí nehnutě a sleduje na první pohled prázdný prostor. Ten je ale prázdný jenom pro vás. Ona v něm dokáže vycítit určité nebezpečí a vidí tam něco, co zde nemá co dělat. Vlastně zde vidí koncentrovanou energii, která může být negativní a může se jednat o něco, co laická veřejnost nazývá duchem.

Umí očistit a chránit prostor

Kočky umí nejenom vypozorovat, kde se daná energie nachází. Mají také schopnost daný prostor dokonale vyčistit. Je to dáno tím, že kočka má velmi silnou auru, která dokáže všechny negativní energie velmi dobře eliminovat a odstraňovat. Ty se mohou nejenom přesouvat jinam, ale jsou z domova také vyhnáni. I proto kočku nijak neomezujte. Dejte jí prostor, jelikož tím, že se prochází po celém vašem domě nebo bytě si nejenom hraje, ale mnohdy pro vás také vykonává dobro. Jde tam, kde cítí negativa a ta díky její přítomnosti mizí pryč.

Kde se negativní energie berou?

Dost možná si říkáte, jak je možné, že se negativní energie objevují zrovna u vás. Důvodů může být více než dost. Spojeny mohou být třeba s tím, že se ve vašem domově dříve něco stalo a ona negativní energie zde zůstává. Stejně tak není nic výjimečného, že se k vám negativní energie přesunou z okolí. Třeba u okolních bytů, nebo z venkovního prostoru. Dost možná je do interiéru přinášíte vy. To proto, že mohou být šířeny vašimi přáteli, stejně jako proto, že vlivem aktuálního rozpoložení nejste v dobré pohodě a to má za následek působení negativní energie, která se u vás následně drží. Kočka je tím pomocníkem, který dokáže energii takzvaně vidět a díky své auře ji také vypudit ven.

Dejte své kočce najevo svou lásku

Je důležité, že vaše kočka ráda pomůže, ale potřebuje vědět, že pomáhá tomu správnému člověku. Tím chceme říci to, že je na místě dát vaší kočce dostatek lásky. Jedině tak uvidí, že pomáhá správně. Také svou kočku díky tomu dobíjíte takzvanou pozitivní energií, která je na boj proti té negativní velmi důležitá. Kočce se nevěnujte jenom základně a to tak, že jí dáte jídlo a pití. Je třeba ji hladit, odměňovat pamlsky, koupit jí hračky, stejně jako se s ní pomazlíte. Čím více bude daných citových projevů, tím lepší ochranu kočka nabídne.

Kupujete kočku? Zaměřte se na její barvu

Unikáty se týkají i toho, že má vliv také barva kočky. Každá dokáže efektivně působit něco jiného, čehož můžete ve svém domově správně využít. Podívejte se s námi, jak se jednotlivá zbarvení koček může lišit.

Černá

Tato kočka je unikátní hlavně z důvodu, že dokáže člověka dobře a efektivně chránit proti různým kletbám, stejně jako před okultní a takzvanou černou magií. Pokud z ní máte obavy, je právě toto zbarvení koček ideální volbou i k vám domů.

Šedé

Tento druh kočky je unikátní v tom, že dokáže nejenom dobře odpuzovat energie negativní, ale dokáže také výrazně přitahovat energie pozitivní. Chcete-li domov, který bude plný této kladné energie, není lepší volby, než šedá kočka.

Siamská kočka

Ta umí podobně jako šedá odpuzovat širokou škálu negativ, a naopak umí přitahovat pozitivní energie, které dokážou v lidech podpořit jejich úspěch. I proto mají lidé úspěšní a slavní doma právě siamské kočky.

Různě barevné

Je vaše kočka směsicí bílé, rezavé, ale i černé kočky? Pokud ano, je unikátní jejich všestrannost. Tato volba je ideální ve chvíli, kdy chcete působit komplexně na vše zlé ve vašem domě nebo bytě. Jak je rozmanitá barevností kočka, tak je rozmanitá škále negativ, která umí odpudit.

Rezavé

Reprezentují sluneční energii, reprezentují milost a jsou také nositelem inteligence. I proto měly vždy významné místo v mnoha chrámech. A právě tento fakt si pamatujte. Přetrval do dnešní doby a rezavá kočka je symbolem moudrosti v dnešním světě.

Pruhované

Sami uvidíte, jak je taková kočka hravá. A to je její kladná vlastnost. Kromě toho, že očistí váš domov je to právě hravá atmosféra, kterou pomůže navodit. Pokud se doma rádi smějete a máte rádi zábavu, tato kočka přinese ty správné energie i k vám domů.

Sdílejte článek