Jak poznat, že nás partner ve vztahu nerespektuje

Tajemství dlouhého a zdravého vztahu spočívá ve vzájemném respektu. Pokud jeden z partnerů nerespektuje toho druhého, může vztah velmi rychle skončit. Ze začátku, když je člověk zaslepený láskou, vidíme všechno růžově, avšak postupem času si začínáme stále více uvědomovat, že je možné, že si nás partner dostatečně neváží. Podívejte se na znaky, které jasně ukazují, že k vám vaše polovička nechová žádný respekt.

Vyhýbá se závazkům

Pokud jste s partnerem už nějakou dobu, ale přesto stále dokola opakuje, že nechce dlouhodobý vztah, je něco špatně. Stejně tak zbystřete, pokud se partner často chodí bavit se svými přáteli, ale na vás nikdy nemá čas. Případně pokud vás svým známým a kamarádům nepředstaví jako přítele či přítelkyni.

Pokud už dlouhou dobu čekáte, že vás partner pozve na rande, ale pozvání stále nepřichází, je dobré si konečně uvědomit, že s vámi jen flirtuje a hraje si. V takovém případě je lepší vztah utnout. Ženy, které slyší, že jejich partner nikdy předtím nebyl doopravdy zamilovaný, často věří, že právě teď se vše změní. Někdy je ale čekání marné. Pokud partner nedává najevo své city ani po nějaké době, nezměníte ho.

Čtěte také: Účinný tip, jak vyčistit žehličku bez drahých prostředků

Nemá na vás čas

Má čas na své koníčky, kamarády, fotbalové utkání každý týden a pořád vám vypráví o tom, kde všude byl a kam vycestoval. Když ale přijde na to, aby si udělal čas také na vás a na to, abyste se lépe poznali, uslyšíte plno výmluv, proč to zrovna teď nejde a proč nemá čas. O takového partnera nemá smysl se dál snažit.

V normálním vztahu spolu partneři chodí nakupovat, baví se a tráví spolu volný čas. Pokud s vámi ale partner nic podnikat nechce, je načase přehodnotit váš vztah. Přistihli jste se při tom, že jste to pouze vy, kdo iniciuje setkání a rande? To znamená, že partner nerespektuje vaše city a s největší pravděpodobností k vám ani žádné nechová. Snažit se musí oba dva.

Zdroj: tudasfaja.com