Jak se měnil styl nádherné americké herečky, kterou zná celý svět?

Angelina Jolie patří mezi nejslavnější a nejkrásnější herečky na světě. Její široký úsměv, plné rty a pronikavé oči okouzlily nespočet mužů i žen z celého světa. Stejně jako každá jiná žena si i Jolie musela najít cestu ke svému stylu. V mládí rozhodně nebyla tak elegantní ani konzervativní jako je v současnosti. Je pouze na vás, jestli se vám líbí více v mládí nebo dnes.

Od rebelky po dámu

Pracovní nasazení a role Angelinu Jolie hodně změnily a formovaly její styl. V roce 1995 se musela ostříhat nakrátko kvůli své roli ve filmu „Hackeři“, což hodně ovlivnilo její vzhled. A krátkého účesu se nějakou dobu držela i v osobním životě. Když začala natáčet filmy se svou legendární rolí Lary Croft, její styl se proměnil. Najednou vypadala velmi drsně a tvrdě, stejně jako její postava.

shutterstock.com

Po dlouhou dobu Jolie nosila hlavně černou barvu, kůži a vypadala jako z filmů o Addamsově rodině. Svůj vzhled si užívala a kritika jí nijak nezajímala. Byla velkou rebelkou a dávala to jasně najevo. Tento styl si držela až do přelomu století. Na začátku nového století svůj styl hodně změnila a podle většiny lidí se měnila k lepšímu.

Čtěte také: Meghan Markle promluvila o smrti královny Alžběty II.

Konzervativní styl jí prospěl

Angelina se rozvedla poprvé v roce 2000 a znovu v roce 2003. To hodně změnilo její pohled na svět. Potom si adoptovala první dítě, její maminka onemocněla a také se stala ambasadorkou OSN. Tohle všechno formovalo nejen její život, ale také její styl. Najednou se začala oblékat mnohem konzervativněji a vydrželo jí to až do dnešních dnů.

Středně dlouhé sukně, volné kalhoty a klidné barvy se staly její doménou. Od svého manželství (a později i rozvodu) s hercem Bradem Pittem se začala oblékat velmi elegantně a oblíbila si velmi módní šaty. Tak vypadá vždy na červeném koberci, zatímco ve volném čase nosí hlavně pohodlné kalhoty, trička a boty s nízkou podrážkou. Praktický styl a pohodlí je pro ní to nejdůležitější, ale stále vypadá velmi stylově a elegantně.