Jak se může chovat kočka, která má stejnou nemoc jako člověk?

Máte kolem sebe člověka, který trpí nějakým zdravotním problémem? Rozštěpené rty a oči mohou být velmi závažným problémem, který ale nemusí znamenat, že budou daní lidé trpět. V životě takového člověka ale může dojít také k psychickým problémům. Malý Madden byl terčem šikany, ale nakonec si našel chlupatého přítele, který měl stejné potíže, jako on sám.

Jak se asi cítí lidé s rozštěpem rtů?

Lidé, kteří se narodí s rozštěpem rtů, to mají v životě o něco těžší. Dnes už sice existují metody a můžete se nechat operovat, ale památka vám může zůstat až do konce života. Malé děti se velmi často stávají terčem šikany právě kvůli jejich odlišnosti. Malý chlapec jménem Madden se narodil s rozštěpem rtů a jeho oči měly různou barvu.

I po operaci mu ale zůstaly jizvy a děti ve škole se mu hodně smály. Navzdory všemu si ale našel přítele, který se narodil se stejnými problémy. Není to ale člověk, ale kočka. Stejně jako malý Madden také ona trpí rozštěpem a proto moc dobře chápe, jaké to je být odlišný. Madden žije v Oklahomě a jeho matka vypráví příběh o jeho lásce ke kočce, která vypadá stejně jako on.

Čtěte také: Agáta v slzách: Musela dát dcerky tatínkům, ale tito dva ji nikdy neopustí! ❤️ Kryšpín & Mirek

Jejich společná cesta začala krkolomně

Když se podíváte na jejich společnou fotografii, nepochopíte, jak dlouhá cesta to byla, než se Madden s kotětem poznali. Kočička byla sice daná k adopci, ale bylo to velmi daleko od jejich domova. Cestu jim nakonec zaplatili hodní lidé, a tak se mohl Madden setkat s kočkou, která vypadala stejně, jako on. Mezi rodinou a přáteli je tento příběh velmi oblíbený.

https://revistacrescer.globo.com/

Jakmile se Maddon dostal do útulku, Moon k němu přišla a tak bylo zaručené, že tito dva se již nikdy nerozdělí. A také lidé v jejich okolí pochopili, že tito dva patří k sobě a spojuje je nejen stejná nemoc, ale také další věci. Společně si tak užívají života a jeden druhému dává to nejlepší ze sebe.

Zdroj: revistacrescer.globo.com