Jak se zbavit chloupků v podpaždí? S těmito tipy na holení bude vaše podpaží neodolatelně svůdné a hebké

Holíte se často v podpaží nebo kdekoliv jinde na těle? Používáte k tomu holící strojek, žiletku, vosk nebo nějaké jiné metody? Nebo jste spíše osoba, která dává přednost přírodě a necháváte své tělo tak, jak je mu přirozené, tedy s chloupky a chlupy? Na jednu stranu je to v dnešní době celkem populární, ale stále je lepší být hladce oholen, resp. oholena. Mluvíme zde zejména o místě v podpaží, které v tomto teplém období může procházet těžkými časy, zejména u těch, kteří se nadměrně potí nebo se hodně pohybují venku. Oholte si své podpaží s těmito tipy a bude čisté, svůdné, dokonalé a hebké.

Bezbolestné řešení pro ženy

Ženy, které hledají bezbolestné, rychlé a snadné řešení, jak odstranit chloupky z podpaží nebo jiných částí na těle, zvolí nejčastější způsob, a tím je klasické holení. Tato metoda je sice zaručená, ale často s sebou nese i řadu nevýhod, kterými jsou například podráždění, říznutí nebo skutečnost, že za pár dní to budou muset dělat znovu. Stačí se ovšem řídit těmito radami a vše může být jinak. Pojďte to zjistit a získejte při holení podpaží výhody.

Příprava a peeling

Velmi důležitá je příprava, které velké množství žen nevěnuje patřičnou pozornost. Napusťte si horkou vanu, sedněte si do ní a chvíli odpočívejte, dokud pára nezjemní vaše chloupky. To je první rada, která pomůže.

Čtěte také: Matku probudilo štěkání psa a netušila, proč tomu tak je! Když vstoupila do pokoje svého syna, byla v šoku! To co viděla, jí doslova vyrazilo dech.

Pokud se holíte žiletkou, tak po chvíli se na ní začnou usazovat nečistoty, které je potřeba zlikvidovat, aby holení bylo efektivní. Nečistoty jsou mrtvé kožní buňky, které holením mizí. Před holením si tedy příště důkladně vyčistěte kůži peelingem.

Pěna a strojek

Výběr produktu, resp. holící pěny, je také důležitý. Vždy ji používejte, pokud se nechcete poranit. Pokud ji nemáte a nechcete za ni utrácet peníze, můžete použít kondicionér na vlasy, který má podobný účinek.

Vyberte si také ten správný holící strojek nebo žiletku. Většinou je mezi nimi velký rozdíl, protože každá má jiné složení břitev. Dobrá žiletka nebo holící strojek by měly mít: pohyblivou hlavici se zaobleným povrchem, měkkou a pogumovanou rukojeť a přiměřený počet lopatek v hlavici.

Pohyby a hydratace

Nezapomeňte také na vedení správných pohybů tak, abyste se nepořezali. Po každém tahu ostří umyjte, aby holení bylo, co nejúčinnější. Po holení vždy pokožku důkladně hydratujte vhodným tělovým mlékem s uklidňujícími a protizánětlivými účinky.