Jak se zbavit ranních otoků pod očima?

Kdo by neznal otoky pod očima, které se ráno objeví po těžké noci, kdy jste nemohli spát, i když jste byli unavení nebo jste za sebou měli náročnou noc a dali jste si příliš mnoho kořeněného jídla? Otoky pod očima mohou dokonce znamenat, že máte nemocná játra. My vám poradíme, jak se těchto otoků rychle zbavit.

Budete potřebovat jen dvě suroviny a budete vypadat skvěle

Na směs na otoky pod očima budete potřebovat pouze dvě suroviny – 25 ml infuze heřmánku a polévkovou lžíci enterosgelu. Suroviny smíchejte dohromady a směs naneste kolem očního okolí. Nejlépe to dělejte večer, ať směs může působit. Enterosgel pomůže zmírnit zánět, který se objevil v těle a také odstraní nevzhledné váčky pod očima. Ráno budete překvapeni, jak tato směs funguje.

Pokud bude potřeba, můžete pod oči aplikovat také hydratační krém, který jen podpoří jejich hydrataci a budou vypadat zdravější. Tuto směs ale můžete použít také k očištění celého obličeje. Odstraní toxické látky, které naše tělo obsahuje a budete se cítit krásnější. Existují ale také další metody, jak si pomoci od povadlých očí nebo kruhů pod nimi.

Čtěte také: Bílý jogurt je k jídlu, ale i na nakládání masa, nebo ošetření popálenin

Jak odstranit kruhy pod očima?

Nemusíte používat jen krémy z lékárny, které jsou mnohdy drahé a nefungují tak dobře, jak slibují. Můžete zkusit také babské rady, které jsou zaručené a hlavně levné, protože při nich používáte suroviny, které máte běžně doma. Mezi takové patří například okurka nebo brambora. Plátky z této zeleniny nechte působit na očích alespoň 10 minut.

Pomůže také mandlový olej, růžová voda nebo ošetření ledovou vodou či zmrzlými kostkami ledu. Použít lze také černý nebo zelený čaj, konkrétně použité pytlíky od těchto druhů čaje. Ty stačí přiložit na zavřené oči, nechat chvíli působit a oční okolí by se mělo dostat do stavu, kdy budete nejen skvěle vypadat, ale také se cítit odpočatě.