Jak si mohou nešťastní lidé užívat života?

Patříte mezi lidi, kteří si užívají každou chvilku ve svém životě, nebo jste ta druhá skupina, která není nikdy s ničím spokojená a na ostatní se pouze mračí? Možná patříte mezi osoby, které toho chtěli mnoho, ale nakonec nemají nic. Právě takoví jsou se svým životě nespokojení, protože čekají něco jiného, něco víc, možná by ale s kritikou měli začít u sebe.

Užíváte si „tady a teď“?

Život je příliš krátký na to, abychom se pozastavovali nad malichernostmi, které život přináší. A že takových nespravedlností bude za nějakých 70-90 let mnoho! Možná máte velká očekávání, která se nakonec nesplnila. V mládí jste se viděli jako ředitel velké organizace, ale nakonec vás živí obyčejné účetnictví. Máte kolem sebe milující rodinu, nebo žijete sám/sama? Je to možná tím, že se neumíte usmívat a užívat si, co život přináší.

Takoví lidé si neužívají vůbec nic. Když se jim něco zadaří, berou to jako samozřejmě a vůbec se nepozastaví nad tím, že to pro většinu lidi může být nedosažitelný sen. Nemají žádnou radost, neusmívají se a žijí jen proto, aby mohli zažít další úspěchy. Možná nebudou mít problém vám sebrat nápad, partnera nebo se pokusit žít váš život, protože už nevědí, kudy kam.

Život není jen radost, ale berte ho s humorem

Je jasné, že každý den není posvícení. Možná se vám stalo, že jste měli den úplně na houby. Proč se ale nepobavit nad tím, co svět nabízí? Možná vás rozesměje i naprostá hloupost, potěší vás dárek, který jste nečekali. Druzí budou chtít, abyste se na ně usmívali a proto byste se na druhé neměli mračit. Oni nemohou za váš neúspěch nebo špatný den, s tím se musíte vypořádat sami.

Každý miluje něco jiného. Někdo nedá dopustit na dovolenou se svou rodinou, i babičkou. Někdo si na dovolenou odletí sám, užívá si samoty, drinků a pohody u moře. Nikdo by ale neměl nikomu nic vyčítat, protože každý může změnit svůj život k obrazu svému.

Zdroj: newsitamea.gr