David Hampl
11 ledna, 2020

Dát si dobrou koupel nohou je jeden z nejlepších způsobů, jak zakončit den. Už jste někdy zkoušeli použít jablečný ocet na unavené nohy? Buďte si jistí, že to dělá divy. Vyzkoušejte tento báječný způsob, pomocí něhož dokonale detoxikujete své tělo a zbavíte ho hromady zdravotních problémů. Stačí jen namočit unavené nohy do roztoku s jablečným octem a začnou se dít zázraky. Nevěříte? Tak čtěte dále.

Nejlepší ocet na nohy

Namočte nohy do jablečného octa pro dosažení nejlepších výsledků. Nyní nadešel čas pro vaše unavené nohy, které si zaslouží veškerou pozornost na světě. Můžete si vybrat, studenou nebo teplou koupel, to záleží na vás. Koupel vám pomůže očistit, oloupat a vyléčit vaše bolavé nohy. Jablečný ocet obsahuje kyselinu octovou, která odstraňuje odumřelou kůži a také nepříjemné pachy. Nezapomeňte, že jablečný ocet je nejlepší druh octa, pokud jde o namáčení nohou. Navíc má příjemnou vůni.

Jablečný ocet je slabá kyselina, která obsahuje od 4 do 8 procent kyseliny octové. Po celá staletí, byl tento ocet známý pro čistící a dezinfekční vlastnosti. Dokonce i Hippokrates mluvil o jeho léčivých vlastnostech. Bible také obsahuje odkazy na jeho uklidňující a léčivé účinky.

Recept na jablečnou koupel

Používáte-li na nohy koupel, naplňte vanu asi dvěma třetinami teplé vody. Dávejte pozor, voda by neměla být příliš horká. Pokud chcete zchladit nohy, použijte studenou vodu. Do vany poté přidejte půl šálku octa. Namočte nohy na půl hodiny do roztoku. Poté je opláchněte studenou vodou a nechte uschnout.

Zdravotní výhody

Zklidňuje včelí bodnutí, zmírňuje bolesti svalů, usnadňuje drobné opalování, vyléčí suchou pleť, ničí plíseň, odstraní kuří oka, bradavice a zápach nohou, vyléčí plísňové onemocnění nohou a vyléčí rozpraskanou kůži na patách. Vyzkoušejte tuto metodu a vaše nohy se vám jistě báječně odmění.

Sdílejte článek