Většina lidí na celém světě netuší, jak správně umístit toaletní závěs pod záchodové prkénko. Přitom je to tak jednoduché! Poradíme trik, díky kterému si možná budete ťukat na čelo, proč vás to nenapadlo dřív, ale ušetříte si tím spoustu práce s čištěním toalety. Ta bude totiž čistá s každým spláchnutím.

Závěsy se dávají tam, kde teče největší proud vody

Každý touží po čisté toaletě bez většího úsilí. Práci s toaletní mísou si můžete ulehčit právě tím, že nainstalujete závěsy správně, aby proud vody vzal nejvíce právě z něj. Jen díky tomu nebudete muset mýt toaletu po každém použití. Díky této metodě zavěšení už nebudete muset úklid řešit.

Každý máme zažitý určitý styl instalace, a proto by nás nikdy nenapadlo, že by mohl být ještě jiný způsob. Když se ale podíváte na video, všechno vám bude jasné. Díky závěsným vůním je toaleta nejen čistá, ale také voňavá. Možná jste někdy přemýšleli, ze kterého strany vůni pověsit. Ve finále je to úplně jedno, protože fígl tkví úplně v něčem jiném.

Kolénko od závěsu by mělo být úplně naopak

Trik je přitom velmi jednoduchý. Stačí, když si vezmete závěs do ruky, ale nenasadíte ho na toalety shora, ale naopak zespodu, pod mísu. Tento trik ale využijete, jen pokud má sedátku přírubu, což je dnes u většinu toaletních mís. Ostatní mají smůlu, ale dnes existuje i varianty, kdy vůbec nebude potřebovat závěsné toaletní vůně.

Můžete si je zakoupit ve formě gelu a pokaždé je vytlačit přímo na vnitřní okraj mísy. Existují také různě dlouhé pásky, které na toaletu nalepíte a při každém spláchnutí se z nich kousek odstraní. Na video můžete vidět, jak dlouho žila žena v nevědomí, jak správně použít toaletní závěs. Překvapení nebralo konce, nyní už je ale jasno. Závěs si můžete vybrat podle sebe, protože je na trhu nepřeberné množství vůni, které koupelnu i toaletu příjemně provoní.

Sdílejte článek