Jak vylepšit svou zahradu? Nebojte se kreativity a podívejte se s námi na těchto 25 nápadů, které můžete využít i vy. Přesvědčte se, že i vaše zanedbaná zahrada může být moderní a dokonalá. Jak na to? -
Menu

Jak vylepšit svou zahradu? Nebojte se kreativity a podívejte se s námi na těchto 25 nápadů, které můžete využít i vy. Přesvědčte se, že i vaše zanedbaná zahrada může být moderní a dokonalá. Jak na to?

Je ideální doba k tomu, abyste se začali věnovat vaší zahradě. Souhlasíte? Pokud ano a dochází vám inspirace a nápady na její vylepšení, nemusíte zoufat. Máme je pro vás. A je jich hned 25 jednotlivých. Jsme přesvědčeni o tom, že si z možností zaručeně vyberete takovou, která vás zaujme na první pohled. Co je dnes trendem a co vše můžete na své zahradě využít k vylepšení? U řady nápadů budete velmi překvapeni.

Kotlík z rostlin

Máte kotlík, který nevyužijete? Použijte ho na zahradě. Postavte konstrukci z větví a zavěste ho. Do něho umístěte rostliny zelené barvy a pod něho ty s červenými květy. Budou vypadat jako oheň.

Květináče z trychtýřů

Našli jste je v kůlně a je vám líto je vyhodit? Tak je můžete kdekoliv zavěsit a dovnitř dát malý květináč s rostlinou. Bude to vypadat, jako by právě ta rostla právě z nich. Unikátní dekorace.

Spojené květináče

Vypadají opravdu netradičně a navíc poskytnou mnoho prostoru na pěstování rostlin. Jak něco podobného vyrobit? Stačí k tomu jenom kovová tyčka, kterou protáhnete dírou na dně květináče.

Stará dodávka

Co s ní? Nemusíte se jí zbavovat, když ji dokážete využít tak, jako na obrázku. Stačí pár popínavých rostlin a ty už se postarají o to, aby bylo nalezeno nové využití i pro staré auto.

Nepoužívané sudy

Už do nich nezachytáváte vodu? Potom z nich udělejte velké a skvěle vypadající květináče. Stačí trochu fantazie s malováním, hlína, rostliny a také dva barevně ladicí deštníky.

Nepotřebné palety

Válí se vám na zahradě? Potom je dejte dohromady a vytvořte z nich jakýsi box. Do něho umístěte zeminu, rostliny a uvidíte, jak skvělá dekorace to bude.

Dřevěná komoda

Původně sloužila v interiéru a nyní může být součástí vaší zahrady. Jednoduše vysunete jednotlivé šuplíky, do kterých umístíte rostliny dle vašich preferencí.

Poházené kameny

Máte je na jedné hromadě? Tak jim dejte nějaký řád, vytvořte z nich záhony, cestičky a další prvky, které vytvoří na pohled dokonalé místo.

Nevyužívané kolo

Rozebrali jste kolo a válí se vám u zahrady? Tak ho využijte. Sestavíte z něho celkem povedenou konstrukci, která je určená na pěstování fazolí, okurek a dalších rostlin.

Stará studna

Máte ji na zahradě? Pokud ano, dejte k ní pár židlí, nechte je porůst mechem a přidejte starý servis. Vše bude působit jako lesní jídelna.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce

1
2
Tisk
Nezařazené

KORONAVIRUS: obávané téma Čechů, oběti ve světě přibývají. Mají se…

Obávaný Koronavirus je nejen ve světě, ale i v České republice opravdu aktuálním tématem. Vir, který se přenáší z…
Nezařazené

Vymyslela jak to udělat, aby byla její matka s rakovinou…

Rakovina není nic, po čem bychom toužili. Obrátí život vzhůru nohama a nic už není stejné jako dřív. Život se…
Nezařazené

Máte po holení tyto pupínky? Tohle je důvod jejich vzniku…

Holení částí těla je každodenní součást mnoha lidí. Když se řekne holení, většina z vás si jistě představí muže, kteří si…
Nezařazené

Kamera zaznamenala to, co můj táta dělal se čtyřletým dítětem,…

Žijeme v moderní době, ve které si nemůžeme být nikdy jistí, zda nás někdo sleduje pomocí skryté kamery. Používání skryté kamery…
Nezařazené

Vezměte bobkový list, zapalte ho a nechte ho čtvrt hodiny…

Každý dům má vlastní nejen atmosféru, ale také svou chuť. V nejednom domě voní domácí jídlo, u někoho káva, zatímco u…
Nezařazené

Octomilky, komáři a jiný hmyz zmizí. Stačí sklenička, papírové utěrky…

Víte, co to jsou octomilky? Pokud si často kupujete ovoce a necháváte ho doma v míse delší dobu, je možné, že…