Jak vypadá tetování ve stáří? Zajímá vás, jak by mohlo vypadat i to vaše, když se s postupem času mění pružnost pokožky? Podívejte se na řadu starších lidí, kteří se v mládí nechali tetovat. Jak nyní vypadají?

Tetování je v dnešní době velkým trendem. Není se čemu divit, jelikož si můžete ozdobit jakoukoliv část těla jakýmkoliv motivem. Někdo volá jenom menší motiv, jiný neváhá nechat si potetovat třeba celou ruku, nebo i další části těla. Je na každém, jakou cestou se vydá. Nutno ale říci, že při plánování tetování by měl člověk myslet jak na současnost, tak by měl myslet i na budoucnost.

Co říkají o tetování odpůrci?

Shodují se v řadě věcí. Hlavní se týkají bolestivosti, dále možného rizika a potom argumentují tím, že bude tetování v pozdějším věku vypadat špatně. Že člověk zestárne a že se mu postupně uvolní kůže. A to se projeví také na daných motivech, která nebudou tak dobře vypadat. Navíc může dojít k tomu, že se bude starší člověk za svá tetování také stydět. Opomíjet nelze ani názory spojené s tím, že inkoust bude brzy blednout. To vše říkají odpůrci.

Čtěte také: Vždy jsem si myslela, že dezert tiramisu je složitý. Pak mi ale kamarádka řekla jak na to a od teď si dělám tento dezert doma!

Jak vypadají starší potetovaní lidé? Podívejte se

Ideální je, když si vy sami uděláte svůj názor. A to tak, že se podíváte na fotografie řady starších lidí, kteří měli tetování v mládí a pochopitelně zdobí jejich těla i nyní, ve starším věku. A jak vypadají? Dobře nebo špatně? To necháme na vašem posouzení. Nutno říci, že se jedná o vybraný vzorek potetovaných lidí, kteří si dali na svých motivech skutečně záležet. I to ječ cesta k tomu, že v pozdějším věku budou jednotlivé obrazy na těle vypadat stále dobře.

Pokračování článku na další stránce