Jak zhubnout i 2 kilogramy denně? Tato zázračná dieta to slibuje. Je založena na naprosto unikátní kombinaci, a to ve spojení dvou nápojů. Jaké to jsou?

Dokonalou postavu chce mít každý. O to více ta osoba, která ji bohužel stále dokonalou nemá. Pokud patříte do stejné kategorie, je na místě hledat možnosti, jak zhubnout. Různých diet, která vám mají pomoci, dnes najdete více než dost. Ne všechny ale patří do skupiny těch účinných. Mezi těmi, které fungují, se čas od času najdou skutečné unikáty. Ty jsou nejenom velmi jednoduché, ale hlavně opravdu fungují. Toto je jeden příklad za všechny. Tato metoda je unikátní právě v tom, že je možné díky ní zhubnout i 2 kilogramy za jeden jediný den. Přitom jde pouze o kombinaci dvou nápojů. Jaký je onen unikát?

Inspirujte se ve Velké Británii. Tam tento nápoj znají a milují

Pokud hledáte recept, jak zhubnout i 2 kilogramy za jeden jediný den, je na místě zavítat do země, kterou je Velká Británie. Zde je daná kombinaci nápojů velmi populární. Každý má rozhodně zafixováno to, že se v Británii pije čaj. To je pravdou a právě čaj je onou základní a hlavní složkou našeho receptu. Mnoho Britů však nezapomíná na jeho doplněk. Není to cukr, jelikož se jedná o mléko. Takže tím zázrakem, který má pomoci v hubnutí je právě čaj s mlékem. Nápoj, který v Anglii milují, ale který mnoho lidí také nesnáší. My doporučujeme dát mu šanci, protože s ním chybu zajisté neuděláte.

Roli hraje i správná volba čaje. Jaký je nejlepší?

Co je tím unikátním receptem a postupem na hubnutí, to již víme. Nyní se podívejme na jednotlivé části blíže. Velmi totiž záleží na kvalitě použitého čaje. Čemu je vhodné se vyhnout, to jsou čaje ovocné a navíc takové, které jsou prodávané v sáčcích. Správnou volbou je čaj, který bude sypaný a kvalitní. Ve specializovaných prodejnách rozhodně poradí.

Čtěte také: Vyzkoušejte recepty na jídla s listovým špenátem i špenátovým protlakem

Když jde o druh čaje, jsou doporučovány hned tři. První je britská klasika v podobě černého čaje. Pokud nechcete tento, určitě zkuste druhou variantu, kterou je známý zelený čaj. Ten je unikátní pro svůj obsah různých antioxidantů a zdraví prospěšných látek. To stejné platí i o čaji bílém, který je třetím doporučením.

Jak na smíchání s mlékem? I tady zvolte to správné

Čaj tedy máte. Nyní je na místě podívat se na to, jaké by mělo být zvoleno mléko. U něho doporučíme myslet na to, aby mělo co nejméně tuku. Ten není při hubnutí dobrou volbou a je logické, že by se mu měl každý pokud možno vyhnout. Proto volte právě nízkotučné mléko, které ho obsahuje naprosté minimum.

V jakém poměru smíchat a kdy a jak konzumovat? Tuto metodu zvládne každý

Smíchat čaj s mlékem není žádná věda a zvládne to každý. Důležité je znát pouze správný poměr. A ten si zapamatujete snadno, jelikož je to 1:1. Tedy jeden díl čaje a jeden díl mléka. Jak čaj, tak i mléko by mělo být v době míchání teplé. Poté nechte vychladnout na přijatelnou vlahou teplotu a vypijte. Správné je tento nápoj pít vždy před jídlem, a to zhruba 20 – 30 minut před dobou, kdy plánujete samotnou konzumaci potravin.

Dále je rozhodně třeba optimalizovat váš jídelníček. Tím chceme říci, že od čaje s mlékem nelze očekávat zázraky v tom smyslu, že budete pít a jíst jako doposud a přitom doufat, že kila půjdou dolů. Když se ale dokážete přizpůsobit, výsledky očekávejte.