Jak zhubnout přes 20 kilogramů za pouhých 6 týdnů? Tato žena to dokázala. Jak to zvládla? Stačilo jí k tomu dělat jenom tuto jednu věc před tím, než šla spát -
Menu

Jak zhubnout přes 20 kilogramů za pouhých 6 týdnů? Tato žena to dokázala. Jak to zvládla? Stačilo jí k tomu dělat jenom tuto jednu věc před tím, než šla spát

Jsou lidé, kteří se po celý život snaží zhubnout, ale jejich úsilí přijde vniveč. Často hledají různé druhy diet, které však jsou tak náročné, že není v jejich silách je vůbec zvládnout. A tak buď nehubnou, nebo se kila vrací. Přitom existuje i pravý opak. Metody, které ukazují, že se dá zhubnout doslova jako zázrakem. To si ukážeme na případu ženy, která dokázala během pouhých 6 týdnů zhubnout více než 20 kilogramů. A jak se jí to vlastně povedlo? Celkem jednoduše. Věděla, co má dělat.

Co začala dělat? Využívala dobu, kdy spí

Řada různých dietologů a poradců na výživu vám bude říkat, že pokud budete chtít zhubnout, je třeba změnit jídelníček a cvičit. Je to určitě pravda, ale kdo v dnešním světě má tolik času na toto všechno? Obvykle jenom málokdo. Proto tu jsou metody, které dokážou využít doby, která je takzvaně volná. A to je doba spánku. Toho se týká právě tato dieta. Dané téma nese označení Flat Belly Overnight a je celkem populární po celém světě. Právě tuto metodu daná žena zvolila a zhubla. A to opravdu mnoho.

Cílem je každý večer vyčistit lidské tělo

Na čem je daná metoda postavena a jak je možné, že funguje? Je to jednoduché. Řada jiných dietních postupů je založena na tom, že se člověk musí svému tělu přizpůsobovat a podle toho jíst určitá jídla, nebo sportovat. To je ale chybný předpoklad. Správné je vrátit svému tělu jeho přirozené zdraví, které má samo o osobě vliv i na hubnutí.

Metoda Flat Belly Overnight je založena právě na tom, že se tělo každý večer vyčistí. A to od zátěže, které během dne, ale i které v průběhu let nasbíralo. Správnou volbou jsou různé detoxikační potraviny, které pomohou eliminovat vše, co v těle nemá být. Výsledkem toho je správný metabolismus. Co tedy dělat? Večer se nepřejídat a zajistit, aby byl organismus zdravý a aby nebyl plný různé chemie. To je metoda, která funguje. Toho se dá dosáhnout nejenom jídlem, ale i různými speciálními nápoji.

Vše je výhradně v metabolismus. Dobrý a rychlý metabolismus je cestou k nízké váze

Cílem této dietní metody je tedy nastartování metabolismu a zajištění, že bude fungovat tak, jak má. Právě ve chvíli, kdy je tělo čisté a kdy je také zbaveno veškerých škodlivin může být zajištěno to, že bude pracovat tak, jak má. Právě díky tomu nebude lidský organismus vydávat zbytečnou energii na to, aby fungoval přes zátěž, ale bude fungovat velmi jednoduše a snadno. A právě zbývající energie metabolismu může být využita k tomu, že budou efektivně spalovány tukové zásoby. Tím chceme říci, že lidské tělo bude spalovat nejenom po celý den, ale i ve spánku. To proto, že metabolismus bude dělat přesně to, co má. Nikoliv že by byl zatěžován jinými procesy, které by byly spojeny s tím, že je v těle něco, co zde nemá být a tak proti těmto věcem musí bojovat.

Jak si stojí ostatní metody a formy hubnutí? Ne tak dobře

Jistě se setkáte s řadou dalších metod hubnutí. Některé doporučují konzumovat ovoce každý den, jelikož právě díky němu lze metabolismus také zrychlit. To je určitě pravda, ale zároveň je třeba přihlédnout k tomu, že ovoce obsahuje mnoho cukru, který částečně nadváhu způsobuje. Nehledě na další nemoci, jako je cukrovka.

Doporučována bývá také zelenina. To díky obsahu vitamínů a minerálů může být ideální volbou. Navíc má velmi málo kalorií, což je plus. Zde ale pozor na to, jak je pěstována. Různé pesticidy a jiná chemie se tak může dostat do našeho těla a vlivem toho metabolismus nemusí fungovat tak, jak má.

Jistě se setkáte také s doporučením sportovat. I to má něco do sebe. Má to ale i negativa. Hlavně taková, že pokud jste v rizikové kategorii, může nadměrná zátěž způsobovat kolapsy, dehydrataci, může poškozovat klouby, stejně jako zde hrozí rizika různých zranění. I proto je na místě být na pozoru.

Potom tu jsou i různé drastické diety, které nedoporučujeme už vůbec. To proto, že nedostatek stravy a tedy i živin může vést k celé řadě velkých problémů. Mezi ty řadíme hlavně apatii, nevolnost, bolesti hlavy a někdy dokonce i celkový kolaps organismus, nebo vážné poškození zdraví, s trvalými následky.

Líbil se vám článek?

Tisk
KRÁSA A MÓDA

Dívka nemohla najít gumičku do vlasů a tak použila něco,…

Každá žena nebo dívka to jistě zná. Péče o vlasy není nic jednoduchého a kromě různých produktů ve formě šamponu…
KRÁSA A MÓDA

To je neuvěřitelné! Tyhle ženy vůbec nestárnou a stále vypadají…

Elixír mládí ani kámen mudrců ještě nikdo nevymyslet, ale tohle je ještě možná ještě lepší! Vyzkoušejte tyhle jednoduché cviky na…
KRÁSA A MÓDA

Jak být krásná a mít naprosto dokonalé vlasy? Jednoduše! Zapomeňte…

Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy. Většina žen proto touží po krásných, pevných, lesklých a bohatých vlasech.…
KRÁSA A MÓDA

Chcete být štíhlejší do plavek a čas pomalu utíká? Na…

Plavková sezóna je v plném proudu a sociální sítě už se zase hemží fotografiemi vypracovaných těl. A jak jste na tom…
KRÁSA A MÓDA

Okouzlete své okolí dokonale upravenými nehty. Vsaďte na moderní trendy…

Ruce bývají často poněkud opomíjenou částí našeho těla. Navzdory tomu, k čemu všemu je potřebujeme a jak často je ukazujeme druhým…
KRÁSA A MÓDA

Není nutné utrácet za kosmetické procedury, za mnohé krémy, nebo…

Říká se, že vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Proto jim většina z nás věnuje náležitou pozornost a stará se o…