Jak zjistit velikost mužského přirození? To zjistíte podle měsíce, ve kterém se narodil.

Jste dlouho sama a chybí vám milostné hrátky? Musíte si tyto aktivity vynahrazovat sama? Toužíte po dokonalém muži s opravdu velkým přirozením nebo dáváte přednost normálním velikostem, které ovšem dokáží kvalitně a zaručeně uspokojit? Chtěla byste vědět, jakou velké přirození má muž, o kterém sníte a kterého už nějakou dobu potkáváte? Vzrušují vás představy sexuálních hrátek s ním, ale nechcete se do ničeho pouštět, abyste nebyla zklamaná? Nabízíme vám jedinečnou metodu, s jejíž pomocí snadno zjistíte, jakou velikost jeho přirození má. Jednoduše si tak budete moci vybrat toho pravého pro sebe. Stačí znát jen měsíc jeho narození.

Velikost není všechno

Pokud už nějakou dobu přemýšlíte nad tím, jaké by to bylo s vaším idolem v posteli, pak jsou tyto informace pro vás jako dělané. Velikost mužské chlouby, resp. mužského přirození, je pro postelové milostné hrátky jistě velmi důležitá, nicméně toužíte-li i po něze, laskavosti a srdečném přístupu, není velikost tím jediným rozhodujícím. Vždy si vybírejte především podle srdce, nicméně toužíte-li po kvalitním uspokojení, může být velikost pro vás tím rozhodujícím.

Poznávací metoda

Jak ale poznat, resp. odhadnout, jakou velikost má velikost přirození muže, kterého byste ráda dostala do své postele a užila si s ním divoké chvíle? Rozhodně vás nesmí napadnout se na to muže otevřeně zeptat, neboť se jedná o výraz velké neslušnosti a někteří by se dokonce mohli urazit. Existuje na to jednoduchá metoda, která vám zaručí v této oblasti úspěch. Zjistěte si měsíc jeho narození a podle toho následně znamení horoskopu. To vám určí přibližnou velikost jeho chlouby během erekce.

Čtěte také: Efektivní a domácí metoda pro rychlé překonání bolesti v krku, uleví během 60 minut a je 10x silnější než léky

Průměrné hodnoty erekce

Nyní se podíváme, jaké hodnoty jednotlivá znamení dosahují. U berana je to 10 cm, u býka je to 13 cm, u blížence je to 22 cm, u raka je to 17 cm, u lva je to 15 cm, u panny je to 10 cm, u vah je to 15 cm, u štíra je to 19 cm, u střelce je to 13 cm, u kozoroha je to 5 cm, u vodnáře 18 cm a u ryb je to 20 cm. Tyto hodnoty berte ovšem jako orientační průměr, a nikoliv jako konečné stanovisko. Vždy dejte spíše na muže samotného a neřiďte se jen a pouze jeho velikostí.