Jaká je kletba vašeho znamení zvěrokruhu? Odhalíme břemeno, které nesete na svých bedrech celý život!

Věříte na horoskopy a na sílu znamení zvěrokruhu? Myslíte, že to může nějak ovlivnit naše životy? Jsou lidé, kteří tomu zasvětili celý život a nyní přinášejí zajímavá poselství. Máte pocit, že se vám v životě nedaří nebo, že se stále točíte dokola a stávají se vám stále stejné případy? Pokud ano, pak si přečtěte, co právě vaše znamení nese na svých bedrech a vy se s tím tak musíte po celý život potýkat. Možná budete překvapeni, co všechno se o svém znamení dozvíte, a možná se vám uleví, protože zjistíte, jak to u vás vlastně funguje.

Každodenní tíha znamení

Existuje celá řada znamení zvěrokruhu a každé s sebou nese jinou kletbu, která nám mlže ztěžovat, komplikovat nebo třeba zpříjemňovat život. Záleží na daném znamení, nicméně každé znamení s sebou něco nese. Pojďte zjistit, co to je a zatočte s tím jednou provždy. Pojďte prožít šťastný a spokojený život plný radosti a pohody. Zjistěte, co musíte řešit každý den vzhledem ke svému znamení.

Berani, býk a blíženci

Na světě je málo lidí jako Beran, neboť ti přicházejí s něčím novým a jsou schopni učinit opatření, aby se věci staly skutečností. Musí ovšem překonat spoustu utrpení nad svými ambicemi. Neustále jsou obklopeni pokryteckými, závistivými a zlými lidmi.

Čtěte také: Chcete věčné mládí? Zapomeňte na kosmetická studia a vsaďte na věc, kterou nabízí sama příroda. Jedná se o unikátní olej. O jaký jde a jak ho správně používat? My vám to jako jediní řekneme!

Býk je vznětlivá a těžko pochopitelná povaha, kterou je rozhodně dobré mít vedle sebe. Hlavně ten, kdo potřebuje duchovní podporu, býka využije. Někdy dokáže pomoci i lidem, kteří si to ve skutečnosti vůbec nezaslouží.

Blíženci jsou silné, racionálně uvažující a komunikativní osoby, které s ostatními snadno navazují přátelství a vztahy pro ně nejsou problém. Problém je, že ne všechny vztahy mohou trvat delší dobu a neustále tak hledají duchovního partnera a cítí se tak sám.

Rak, lev a panna

Rak je mimořádně citlivá osoba, i když se to na první pohled nemusí vůbec zdát. Jeho kletbou je, že je příliš citlivý a v lásce naivní. Často tak bývá zraněn a zklamán od svých nejbližších. Je potřeba se tomu trochu vzepřít.

Lev je velmi silná osobnost, která získá uznání kdekoliv, kam přijde. Nicméně i tak se jedná o poměrně zavřenou osobnost, která má tu smůlu, že nikdy nepozná štěstí v lásce. Snadno se zamiluje, ale vztah brzy skončí.

Panna je perfekcionista a je zároveň velmi inteligentní osoba. Člověk nikdy neví, co od panny čekat a její kletba spočívá v tom, že je pro lidi velmi těžké ji mít rád. Z toho důvodu je uvnitř snadno zranitelný.

Váha, štír a střelec

Váhy jsou dětmi harmonie a míru, kteří snadno získávají přátelé, ale nedokáží je všechny udržet. Jsou diplomatičtí, čestní, ale nedokážou vždy vyjádřit, co si myslí. Často se tak odcizují od ostatních, což je velká škoda.

Štír je prokleté a pomstychtivé znamení, od kterého se lidé kvůli jeho agresi snadno odvrátí. Pokud se naštve a vztekne, pak jeho hlavní zbraní bývá právě pomsta. Pozor na něj, umí být dost nebezpečný.

Střelec je velmi zajímavé znamení, které je vzrušující a dobrodružné zároveň. Jeho spontánnost je jeho podstatou a je vždy odsouzen k tváři neznámého a nejistého vlka, od kterého nikdo neví, co čekat.

Kozoroh, vodnář a ryba

Kozoroh je přemýšlivý a prozíravý člověk, který rád každému pomáhá. Miluje bez přemýšlení a má silnou finanční podporu. Prokletí je pocit, že bez ohledu na to, kolik vydělá, bude mít vždy pocit, že je to málo.

Vodnář je temperamentní a miluje setkávání a navazování nových přátelství. Nerad vystupuje ze své zóny a pohodlí a pokud se necítí v bezpečí, může se uzavřít do sebe. Potom už s ním ni neuděláte, musí jedině sám.

Ryba stále pluje nad mraky je plná myšlenek a tužeb, z nichž si polovinu ani nemusí uvědomit. Je to takový snílek, který dokáže málokdy naplnit všechny svoje touhy a je s ním někdy těžké žít.