Jaká je teď vaše životní úroveň a co vás čeká příští měsíc? Vyberte krystal a zjistíte to!

Opět tu pro vás máme jeden zajímavý testík, resp. věštbu budoucnosti. Dnes vám dáváme na výběr šest krásných krystalů, z nichž každý obsahuje poselství budoucnosti. Chcete-li si být opravdu jistí, že jste si vybrali správný krystal, který bude vypovídat o vaší budoucnosti, podívejte se na jejich výběr, zavřete oči a vyberte si podle toho, který zamíří k vašemu srdci. O něm si následně přečtěte charakteristiku a nechte se třeba překvapit.

Krystal jedna a dva

Krystal číslo jedna: Pokud jste si vybrali krystal číslo jedna, pak vás v životě čekají velké změny. Možná se zdá, že v současné době stojíte na jednom místě a stagnujete, ale nebojte se, činíte užitečné změny. Buďte trpělivý a udělejte si čas na sebe. Především buďte trpělivý a zachovejte klidný postoj.

Krystal číslo dva: Podvědomě se snažíte žít vyrovnaně a více vědomě. Budete muset přemýšlet o tom, jaké máte v životě skutečné hodnoty. Před vámi není jednoduchá cesta, ale pokud se nevzdáte, čeká vás mnohem lepší život.

Krystal tři a čtyři

Krystal číslo tři: Zde se zdá, že máte celkem citlivé receptory bolesti. Během vašeho života se postupně vše začne ubírat pozitivním směrem. Dostanete i to, po čem toužíte celý život. I přesto, že už se vám přihodilo spoustu špatných věcí a nevěříte tak, že zrovna vy byste štěstí mohli mít, nesmíte se vzdávat. Pocit vlastního štěstí je pro vás opravdu klíčový.

Krystal číslo čtyři: V budoucnu budete čelit negativním vlivům. Žárlivost, vztek nebo závist se stanou vaší součástí. Budete se muset naučit s tím bojovat, jinak vás to ovládne a zničí vše pozitivní ve vašem životě.

Krystal pět a šest

Krystal číslo pět: Právě nyní nastává čas, kdy se musíte zbavit svých starých návyků a zlozvyků. Přestaňte se stýkat s lidmi, kteří nesou negativní energii. Věnujte více pozornosti svému tělu i duši. V případě, že se cítíte špatně, poraďte se s lékařem, aby vám pomohl. V žádném případě se nezanedbávejte.

Krystal číslo šest: Pokud jste si zvolili tento krystal, pak pravděpodobně potlačujete své pocity. Buďte k sobě upřímnější a přestaňte si komplikovat život tajemstvími. Můžete mít také pocit, že váš život hodně ovlivňují vnější faktory, což je přirozeně hloupost. Vše si děláme sami, takže pokud cítíte opravdu problém, poraďte se odborníkem.