Jaká je vaše osobnost? Určuje ji to, co se vám líbí. Udělejte si náš test, zvolte so je vám blízké a my vám odpovíme, jací jste. Nevěříte? Po vyzkoušené budete překvapeni

Různé osobnostní testy jsou zcela běžnou součástí našich životů. Můžeme jimi procházet ve škole, v zaměstnání, stejně jako si je můžete vyzkoušet jenom jen tak, ze zvědavosti. A to je příklad tohoto konkrétního testu, který pro vás máme připravený. Každý, kdo si ho vyzkoušel tak potvrdil, že opravdu funguje. Zkuste ho a přesvědčte se sami.

Je jednoduchý. Je založený na tom, co vám voní a nevoní

Jsou testy, kdy musíte vyplnit mnoho různých otázek, abyste se dobrali k výsledku. Tento mezi ně naštěstí nepatří. Je jedním z těch, které lze označit za jednoduché. A to hlavně z toho důvodu, že vaši osobnost může odhalit i to, co se vám líbí. Není to nic výjimečného a odborníci to jenom potvrzují. Pojďme na to. Níže najdete seznam obrázků, které si prohlédněte a potom si jeden vyberte. Který to bude je na vás. My vám na základě volby řekneme, kdo doopravdy jste. Nevolte však podle toho, jak obrázek vypadá, ale podle toho, jak vám věci na daném obrázku voní. To, co nejvíce, to zvolte.

Čerstvé pečivo

Jste milovníkem čerstvého pečiva? Tedy milujete vůni mouky, ořechů, semínek, rohlíků, chleba, koláčů a mnoho dalšího? Pokud ano, dáváte tak najevo, že vám záleží na lidech, kterými se obklopujete a které máte rádi. Zároveň to ale znamená také to, že máte problémy v osobním životě, jelikož příliš nehledíte na sebe, což se může podepisovat na vaší psychice. Jste osobností, která má ráda kreativitu. Třeba v podobě psaní nebo kreslení, ale i v podobě vaření či pečení. Nemáte rádi velkou společnost. Raději komorní posezení.

Kopce a louky

Jste milovníkem přírody a voní vám právě ona, zvláště na horách, kde se můžete rozhlédnout do krajiny? Potom jste člověk, který je spíše uzavřený do sebe. Pokud někoho neznáte, těžko se s ním dáte do hovoru. K tomu dojde až později. Máte rádi určitou formu kreativity a umění, ale i u toho hledáte spíše možnost soukromí. Máte smysl pro detail a umíte různými způsoby ocenit osoby kolem vás. I proto vás mají rádi, i když někdy umíte být kritikem.

Citrusové plody

Je vám tato vůně blízká? Tak máte zcela jistě velký počet přátel. A to reálně, jelikož s nimi trávíte v podstatě jakýkoliv volný čas. Neradi sedíte venku, ale chcete být ve společnosti. Kromě toho, že jste člověkem zábavným, jste také člověkem který dokáže zajímavě přemýšlet a tak může přicházet s řadou nápadů, ale i se zajímavými inovacemi při řešení problémů. Jste člověkem, který dokáže jít za svým snem a v souvislosti s tím umí i tvrdě pracovat.

Benzín

Jste ze skupiny těch lidí, které skutečně velmi voní především benzín? Pokud ano, jste osobou, která mohla v minulosti cítit především určitou osamělost. To je ale minulostí, jelikož tyto stavy jste překonali. Nyní jste díky tomu všestranným člověkem, který má velmi často perfekcionistické stavy, kdy musí být vše dokonalé a vše musí být také podle něho. Jste osobou, která se nebojí zabrat v práci, což ale může být spojeno i s tím, že se budete cítit dlouhodobě přepracovaní.

Mýdlo

Je vůně mýdla, šamponů a dalších produktů ta, kterou jste vybrali? Pokud ano, jste osobou, která ctí dvě zásady. Je to zodpovědnost a také přesnost. A podle těchto dvou atributů funguje celý váš život. Nedochází v něm k tomu, že byste něco nestihli, nebo že byste někam dost možná nešli. Na vše máte jasně stanovený termín. To vám pomáhá eliminovat problémy v životě. Lidé ve vašem okolí oceňují také celkovou ohleduplnost, kterou k nim máte.

Koření

Hlavně je to vanilka, skořice, ale i další jemné a zajímavé vůně. Když jsou ty, které volíte, říká to o vás, že jste osobou spíše introvertní. Když si máte vybrat mezi party nebo knihou, volíte jasně druhou možnost. Máte určitý cit pro správnou a dobrou mluvu. Hovoříte spisovně, a totéž vyžadujete i po jiných, což může vést k tomu, že je napomínáte a také opravujete. Mnohdy jste ve velké společnosti spíše nervózní a raději trávíte čas odděleně od ostatních. Zároveň však víte, co je to laskavost, co je to respekt a obojí jste schopni dávat lidem ve svém okolí.

Moře

Milujete vůni moře a vše, co k ní patří? Potom jste člověk, který má své jasné preference a zájmy, ale zároveň i člověk, který dost možná může mít řadu určitých nejistot. A to vám doslova svazuje ruce, jelikož se obáváte udělat určitý krok. Bojíte se toho, zda to bude, nebo zda to nebude správné. V tomto směru velmi často spoléháte hlavně na druhé a na to, jaký mají názor a jaké mají rady a vysvětlení. Pomohou vám hlavně proto, že když potřebují oni, umíte je vyslechnout a díky tomu jim můžete být oporou, když se necítí dobře.

Káva

Jste milovníkem ranní kávy, nebo ranní snídaně? A to především pro onu typickou vůni? Pak jste osoba, která má ráda setkávání s přáteli, ale vždy spíše jenom v menším a komornějším duchu. Ceněnou vlastností je smysl pro vlastní názor a obraz. Nikdy nesoudíte nikoho podle toho, co slyšíte od ostatních. Vždy chcete vědět, zda je to pravda. Máte perfekcionistické slony, což je zároveň kladná vlastnost, pokud něco děláte vy, ale může to být i vlastnost negativní, pokud to vyžadujete po ostatních lidech.

Lesy

Kdo má rád vůni lesa, ten je obvykle člověkem, který je dobrý v tom, co dělá a co je mu blízké. Na druhou stranu ho může zachvátit i panika v případě, kdy se objeví něco, co mu není blízké a u čeho neví, jak se konkrétně zachovat. Lidé si vás hledají proto, že je dokážete vyslechnout a umíte jim také poradit. Jste osobou, která ráda poznává nová místa a tak vám není cizí ani cestování. A je pochopitelné, že prioritou je pro vás poznávání přírodních krás.

Růže

A když ne přímo růže, tak jiné květiny. Kdo je miluje, ten má především pozitivní mysl, což dává jasně najevo ve svém okolí. Stejně tak se jedná o člověka, která má mysl, která je zaměřena uměleckým směrem. Někdy jde i o směr, který je lehce naladěný na duchovno a také na podvědomí lidí. Charakteristikou daných osob je také to, že mají velmi rádi, když mohou druhým něco nového říci, něco jim předat, nebo je dokonce i něco naučit. Negativní myšlenky jsou často velmi rychle eliminovány a jasným poznávacím znakem je i celková klidnost a vyrovnanost.