Jaká postava na obrázku je dle Vás nejúspěšnější? Váš výběr vypovídá hodně o Vaší osobnosti!

Lidé často o jiných vědí víc než o sobě. Psychologické testy jsou účinným způsobem, jak se naučit i něco málo o sobě. Znalost sama sebe a Vaší osobnosti Vám nejen pomůže s Vaší sebedůvěrou a sebevědomím, ale také Vás upozorní na situace, kdy byste mohli být zranitelní.

Na základě studie o jazyku těla jsme pro Vás připravili test, který Vám pomůže identifikovat Vaše osobnostní rysy. Vyberte si siluetu osoby, o které si myslíte, že je nejúspěšnější, a my Vám odhalíme úžasné aspekty Vaší osobnosti, o kterých pravděpodobně ani nemáte tušení.

Čtěte také: Těchto skvělých 5 tibetských cvičení Vám pomůže vypracovat postavu Vašich snů. Stačí cvičit 10 minut denně!

1.

Pokud si myslíte, že první dívka je ta nejúspěšnější, pak jste velmi sebejistá osoba, která neváhá přijímat nové výzvy. Ke všem problémům se stavíte s optimismem, nadšením a důvěrou. Pracujete tvrdě, abyste byli respektováni a nenecháte nikoho, aby byl lepší než Vy.

2.

Pro Vás srdce vládne nad mozkem. Dáváte přednost cestě, kterou volí Vaše srdce a tu považujete za správnou. To co říká Váš mozek je druhořadé, často tak vzdorujete jakékoliv logice. Jste velmi pozorná a intuitivní osoba – je velmi obtížné Vaši osobnost potlačit.

3.

Vaše oblíbená slova jsou „ďábel leží v detailech“. Jste velmi racionální a ráda analyzujete všechno do nejmenších detailů, než se pustite na svou cestu. Z tohoto důvodu často trvá dlouho, než se rozhodnete, ale rozhodnutí, které uděláte, je téměř vždy správné.

4.

Nejste příliš ambiciózní, ale znáte své schopnosti a to, čeho můžete dosáhnout. Vždycky se snažíte dosáhnout Vašich cílů. Víte, že proti Vám nikdo nemůže soutěžit, jen Vy sami, a proto se každý den snažíte zlepšit. Nebojíte se  přijímat nové výzvy, ale nejste ochotni vyjít ven z Vaší komfortní zóny.

Kterou postavu jste zvolila? Jsou výsledky překvapivé? Dejte nám vědět v komentářích níže.