David Hampl
12 ledna, 2021

Jak nás dokáže změnit čas a jak se krása mění? Někdo se krásný už narodí, někdo do krásy doroste. A že může mít náš zevnějšek postupem času různé tváře, to je také případ jedné modelky, která se proslavila už v útlém věku.

Začátky kariéry

Dnes je jí teprve 14 let, ale jako modelka se dostala na módní mola už v 8 letech. Kristina Pimenova je dcera fotbalisty Ruslana Pimenova. V roce 2014 se stala nejkrásnější dívkou na světě. Tak jak to u podobných vycházejících hvězdiček bývá, její cesty nevedly nikam jinam, než do Los Angeles. Zde se v roce 2016 stala modelkou v americké modelingové agentuře LA Models.

Je neuvěřitelné, že už jako teenager měla podepsané smlouvy s takovými jmény v módním průmyslu, jako je Armani, Ralph Lauren nebo Guess. Od přehlídkových mol není daleko na prkna co znamenají svět, a tak se jí splnil také tento sen, který má nepochybně i mnoho jejích vrstevníkům. Zahrála si totiž také ve filmu.

Vyprchala dětská roztomilost?

Pro tyto mladé objevy ve světě modelingu je typické, že jejich dětské kouzlo časem vyprchá. To už určitě dnes platí také pro Kristinu. Rozhodně však můžeme říci, že vyrostla do krásy. Její potenciál v modelingu tak určitě nezůstane nevyužit i nadále.

Potvrzuje to také samá modelka, která přestože byla objevena jako dětská hvězda, což bývá později spíše prokletí, tak Kristina ani dnes nemá nouzi o nabídky. Stále je ve svém oboru velmi úspěšná.

Užívá si život v každém věku

Kristina Pimenova je dnes mimo jiné hvězdou sociálních sítí. S velkým nadšením sdílí momenty ze svého života na Instagramu. Nedávno se třeba ukázala během víkendu na Maledivách. Jako modelka hodně cestuje a život si tak dokáže pořádně užít.

Na Instagramu sdílí také hodně fotek ze svého soukromí se svými nejbližšími. Mezi přátele patří také Ela Grossová, která je rovněž modelkou.

Přesto na soukromých fotkách Kristiny můžete vidět, že se modelka nestylizuje jen do módního oblečení, ale doma je ráda třeba jen v teplácích. Ukazuje tak svou přirozenost.

Sdílejte článek