Jaká tajemství může skrývat internetová seznamka?

Mnoho z nás to mělo podobné – pandemie koronaviru donutila lidi přihlásit se na seznamku, aby se vůbec dostali do kontaktu s jinými osobami. Zákaz vycházení, stýkání se s lidmi nebo dokonce rodinou – to všechno se podepsalo právě na našich vztazích. Může být pak velmi snadné spadnout do nebezpečí zvaného internetová seznamka.

Žena a muž randili už před rokem

Může se zdát, že internetové seznamky už nejsou takovým hitem, opak je ale pravdou. Díky tomuto způsobu komunikaci si můžete najít nejen kamarádku nebo přítele, ale také lásku na celý život nebo jen občasné povyražení. Přineseme příběh jednoho páru, který se právě tímto způsobem také seznámil. Poprvé spolu randili už před rokem. Před několika týdny se ale ukázalo, že mají mnohem více společného.

Zamilovali se do sebe okamžitě. Amy a Justin se poznali na seznamce a jejich zalíbení bylo vzájemné. Přitahovalo je k to sobě, ale ani jeden netušil, jak je to vlastně možné. Měli stejný věk – 33 let, oba si mysleli, že je dobré si na pravou lásku počkat. Měli toho velmi mnoho společného, až to bylo děsivé. Před několika týdny ale Justin prohlásil, že už kdysi jednu Amy miloval, a to když mu byly tři roky. Byla to dívka ze školky.

Čtěte také: Stačí mi jeden hrneček jahod, abych měla 1,5 litru domácího sirupu: Žádná chemická éčka, extrémní množství cukru a není potřeba ho sterilizovat – vůně a chuť nejde ani popsat!

https://www.tudasfaja.com/

Ukázalo se, že Amy je ta Amy ze školky

Partnerka nejdříve vtipkovala, že je to velmi ohraný příběh, na který neskočí, nakonec se ale ukázalo, že oba chodili do stejné školky do Sunshine Kindergarten a navíc ve stejnou dobu. Justin si pak uvědomil, že právě jeho Amy, se kterou se potkal na internetu, je jeho školkovou láskou. Jali se pak hledat fotografie u svých rodičů, aby společně našli důkaz. Nakonec našli snímek, na kterém jsou oba spolu.

Justinova matka našla snímek, na které oba pózují. Okamžitě se pak rozbrečela, protože si velmi jasně pamatovala, co její syn řekl, když se ve školce do malé Amy zamiloval – že jen ona může být jeho manželkou. Za celé ty roky ale v kontaktu nebyli a potkali se až na síti. Možná se hledali podvědomě, až se nakonec našli. Konečně si mohou užít jeden druhého a tento příběh je důkazem, že pravá láska může být nalezena už v dětských letech.