David Hampl
31 ledna, 2020

Každá žena má své oblíbené boty. Některá jedny, některá mnohem více. Jsou ženy, které se nejlépe cítí v obyčejných teniskách, jiné dávají přednost lodičkám na vysokém podpatku. Věděli jste ale, že výběr našich bot je určitým způsobem ovlivněn naší osobností. Styl, barva i stav našich bot o nás vypovídají na první pohled více, než si myslíme. Co o vás boty tedy vaše oblíbené boty prozrazují?

Sportovní boty

Ženy, které dávají přednost tomuto typu obuvi, jsou realistické, praktické a stojí oběma nohama pevně na zemi. Zároveň mívají klidnou a vyrovnanou povahu, nenechají se rozhodit maličkostmi. Tyto ženy tak vyjdou s každým, ničím se nestresují a jsou otevřené novým nápadům. Pozor ale na sportovní obuv v růžové barvě, ta značí dětinskost a nevyzrálost.

Boty na platformě

Dává-li žena přednost botám na nejrůznějším typu platformy, pak je společenská a obvyklé mívá velké množství přátel. Kontakty, nejen osobní, ale i přes sociální sítě jsou pro ni také velmi důležité.

Lodičky na jedlovém podpatku

Lodičky a obecně boty na vysokém podpatku nosí sebevědomé ženy, které na sebe rády poutají pozornost druhých lidí. Tyto ženy jsou si vědomy svých půvabů, zároveň je pro ně důležitá nezávislost. Tento typ bot také často nosí ženy, které si dokáží jít tvrdě za svým a pro dosažení svého cíle udělají téměř cokoliv. Toto chování však není všem příjemné, a tak si mohou snadno udělat také spoustu nepřátel.

Baleríny

Baleríny patří již několik let k velmi oblíbenému typu obuvi, která se dobře hodí k elegantnímu i sportovněji laděnému oblečení. Ženy, které rády nocí baleríny, jsou pracovité, pečlivé, skromné a velkorysé. Dávají přednost pohodlnému životu.

Polobotky

Pokud žena upřednostňuje pánský styl bot, například tak zvané oxfordky, má většinou ráda jednoduchost a praktičnost. Ve vztahu k druhým lidem jsou tyto ženy vřelé a upřímné.

Kotníčkové boty

Milovnice vyšších bot na podpatku umí i ve vypjatých situacích zachovat chladnou hlavu, klid a myslet racionálně. Často bývají vůdčími typy, nebojí se rozhodovat ani prosazovat svůj názor.

Sdílejte článek