Jaké restaurace ve vašem městě nabízí rozvoz jídla?

Do restaurací se Češi vrací poměrně pomalu, zato obliba rozvozu jídel neklesá. V době pandemie začaly rozvoz nabízet i ty restaurace, které ho dříve neměly. Byla to pro ně jediná šance, jak přežít. Klienti jim věrně pomáhali udržet se nad vodou a jídlo si objednávali. A tento zvyk je drží dodnes.

I vy jste si zvykli sem tam, když není čas vařit nebo je prázdná lednice, objednat rozvoz jídla? Dobrá zpráva je, že rozvoz dnes funguje i v menších městech. Možná nebudete mít takový výběr, ale aspoň pizza je standardem v opravdu mnohých lokalitách.

Kde hledat restaurace s rozvozem jídla?

Pravděpodobně máte tušení o existenci aplikací, jako jsou Wolt, Dáme jídlo či One menu. Přes ty si jídlo objednáte velmi rychle a jednoduše z telefonu. Jak Wolt, tak Dáme jídlo navíc sem tam nabízí nejrůznější slevy a akce, s využitím těchto slevových kupónů se lze tedy najíst za dobré ceny.

Na Woltu nebo Dáme jídlo je dobré objednávat, když víte, co chcete. Pokud jste však ve fázi prozkoumávání a chcete objevit, jaké restaurace ve vašem okolí nabízí rozvoz, využijte vyhledávač Jídlo.cz/rozvoz a inspirujte se, odkud objednat.

Katalog rozvozu jídla nejen z restaurací

V katalogu naleznete nejen rozvozy z restaurací, ale také rozvoz potravin, jež nabízí například iTesco a Rohlík. Máte možnost si v klidu vše porovnat a přečíst si informace o jednotlivých možnostech rozvozu. Dozvíte se i o novinkách, jako je například Eat Perfect. Za tímto nováčkem v rozvozu hotových jídel stojí gastronomický odborník Filip Sajler, jehož pravděpodobně znáte z pořadu Kluci v akci.

Uvařit dobré jídlo je kumšt, avšak stejně složité může být i vybrat si restauraci, ze které si dobré jídlo objednáte. S katalogem rozvozu jídel to ale bude o něco jednodušší, nicméně tu složitou volbu, zda bude dneska lepší pizza, nebo sushi, za vás nikdo neudělá.