David Hampl
4 července, 2020

Když je žena v očekávání je to velká radost pro celou rodinu, protože se čeká na příchod nového člověka na tento svět. Bude mít celý život před sebou a může dokázat opravdu velké a zajímavé věci. Těhotenství nejvíce prožívá maminka spolu s dítětem uvnitř jejího bříška, nicméně i tatínek je celý nadšený, že brzy vykoukne na svět jeho potomek, kterému bude moci předat své znalosti, dovednosti a zkušenosti. A nejen až po narození, ale i během těhotenství na dítě často mluví skrze maminčino bříško. Když se pak dítě narodí a uslyší tatínkův hlas, moc dobře ví, komu patří.

Nejskvělejší úsměv

Muž jménem Flavio se opravdu moc těšil na narození své dcery Antonely. Těšil se na ní tak moc, že každý den k ní promlouval i přesto, že ještě nebyla na světě. Doufal, že holčička jeho hlas uslyší přes maminčino bříško. Nevěřil svým očím, když na porodním sále dítě poznalo, kdo je. Tatínek na holčičku promluvil a ta se usmála nejskvělejším úsměvem, který dokáží jen děti ve chvíli, kdy se narodí.

Reakce pohyby

Na tento okamžik Flavio určitě nikdy nezapomene. Stejně tak nikdy nezapomene na celé těhotenství své ženy, kdy ji každý den hladil po bříšku a mluvil se svou nenarozenou holčičkou. Vždy jí říkal, jak moc ji miluje a jak moc se na ni těší. Ráno ji oznamoval, že jde do práce, a aby měla hezký den. Vždy u toho bříško maminky hezky pohladil. Žena si všimla, že vždy, když manžel mluví k dceři, tak se děťátko uvnitř bříška zahýbe.

Nejšťastnější lidé na světě

Ve chvíli, kdy maminka bezpečně porodila svou dcerku Antonelu 11.srpna v námořní nemocnic v Rio de Janeiro, byl tatínek Flavio připraven svoji novorozenou holčičku přivítat krásným pozdravem. Tentokrát dcerka ovšem odpověděla jinak než jen pouhými kopy. Jakmile uslyšela skutečný hlas svého otce, poznala, kdo to je, a usmála se tak, jak to dovedou jenom děti. Tatínek s maminkou byli v tu chvíli nejšťastnějšími lidmi na světě.

Sdílejte článek