Jakmile otec promluví na své novorozené dítě, jsou všichni rázem v šoku. Nikdo tomu nemohl uvěřit, dokud to neviděl na vlastní oči.

Narození nového dítěte je učiněný zázrak. Na svět přichází nový tvor s nepopsaným listem, který má celý život před sebou. Prožije nádherné dětství s milujícími rodiči a hromadou báječných přátel. Zažije mnoho dobrodružství a navštíví spousty zemí světa. Ochutná všemožná jídla a bude to nejšťastnější člověk na světě. Prožije nádherný život a třeba bude i velmi úspěšný sportovec, herec nebo politik. Kdo ví, jak to bude. Každopádně je taková představa velmi hezká. Jenže ke štěstí mnohdy stačí velmi málo, a u dětí to platí několika násobně. Tento příběh malého dítěte a jeho otce je toho jasným důkazem.

Dítě všechno slyší

Matka dokáže ucítit své dítě ve své děloze, resp. bříšku, už v 16.týdnu těhotenství. Je její součástí, a proto cítí, jak se dítě vyvíjí a jak roste. Zpívá mu písničky, hladí bříško a povídá mu krásné pohádky a představy o budoucnosti. To všechno velmi prospívá klidu dítěte, což je velmi důležité i pro jeho zdraví. Děti jsou velmi citlivé a všechno silně vnímají. Pamatují si to i po narození, takže když jim budete v těhotenství zpívat stále nějakou písničku, tak jakmile ji dítě po narození uslyší, dá vám to najevo. Něco podobného zažil mladý novopečený otec se svým novorozeným dítětem.

Každodenní promluvy

Po celou dobu těhotenství byl s maminkou a mluvil na dítě v bříšku. Zpíval mu a povídal mu spoustu krásných věcí. Netušil ovšem, že za pár týdnů zažije něco, co ho naprosto ohromí, a nejen jeho, ale všechny přítomné. Mluvil na dítě každé ráno před odchodem do práce. Dítě si jeho hlas zapamatovalo, takže když pak vykouklo po 9 měsících ven a uslyšelo hlas svého otce, stalo se něco neskutečného.

Čtěte také: Tenhle obraz šokuje každého. Co je na něm zvláštní? Neuvěříte, jak a čím je ve skutečnosti namalován

Nejkrásnější úsměv na světě

Dítko bylo na světě a maminka byla naštěstí v pořádku. Oba byli zdraví a šťastní. Jakmile to šlo, přispěchal tatínek za nimi, aby je uvítal. Když uviděl svoji malou dcerku, rozzářil se mu úsměv. Něco tak krásného už dlouho neviděl. Ovšem ve chvíli, kdy na svou dcerku promluvil, se na něj usmála. Byl to ten nejkrásnější úsměv, který kdy novopečený tatínek spatřil.